Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Antrenori
#11
Si eu sunt capitolu 3 , dar nu mah antreneaza am misiunea sa gasesc focusurile si vreau sa bag la 2 handed , nu la 1 handed , ca nu imi place , ce pot sa fac? sau un training ptr arbaleta? unde gasesc?
You are a Mora !
replyReply
#12
Clasa de templar are ca "attribute" principal strenght, ai vazut vreunul cu arbaleta? Daca ai vrut sa folosesti arbaleta de la inceput trebuia sa te faci guard (toti guards au cate o arbaleta, deci e specifica acestei clase asa cum arcul e specific la rogues si mercenari). Deci de aia nu gasesti un antrenor pt arbaleta cand esti in secta dar cred ca Scorpio te va invata in cap 4 cand fuge din Old Camp.
Cat despre 2 handed, in capitolul 3 inca nu gasesti, si G1 asa a fost facut, sa incepi invatand 1-handed si mai tarziu in joc sa-i dai cu o sabie mare.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#13
Adica nu are nimic daca invat 1 handed?
You are a Mora !
replyReply
#14
Ce sa aiba? poti sa fi maestru in amandoua stilurile. Learning Points o sa ai destule daca faci questuri si mai omori monstrii, nu-ti fa griji.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#15
Sunt templar , capitolu 4 , dar nu mah antreneaza nimeni pe 2 handed.
You are a Mora !
replyReply
#16
Deci chiar nu stiu care e problema, eu nu am intalnit asa ceva. Il intreb pe un coleg de-al meu care joaca momentan cu templier, poate el stie care-i problema.
Sigur ai vorbit cu Cor Angar (acolo sus unde Y'Berion a lesinat)??? Ce-ti zice? Ca nu te poate antrena sau nu apare nici o optiune?
El si Lee sunt singurii maestrii de 2-handed weapons din Gothic1, nu vad de ce nu merge...
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#17
Poate ai deja maximul la 2Handed weapon. In G1 maximul nu e ca in G2/Notr 100% man. Altfel nu vad ce ar putea fi.
Stand up for something or die for nothing.
replyReply
#18
Alex Wrote:Deci chiar nu stiu care e problema, eu nu am intalnit asa ceva. Il intreb pe un coleg de-al meu care joaca momentan cu templier, poate el stie care-i problema.
Sigur ai vorbit cu Cor Angar (acolo sus unde Y'Berion a lesinat)??? Ce-ti zice? Ca nu te poate antrena sau nu apare nici o optiune?
El si Lee sunt singurii maestrii de 2-handed weapons din Gothic1, nu vad de ce nu merge...

Am rezolvat , mai intai trebuia sa mah antrenez pe 1 handed .. mersi orcium.
You are a Mora !
replyReply
#19
Multumesc. N-am mai jucat de mult Gothic 1, si uitasem ca intai trebuie sa ma antrenez pe o mana.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
replyReply
#20
nam mai jucat demult gothic 1. unde pot sa ma antrenez cu two-handed sword? is mercenar
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)