Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sleeper
#21
Filip Wrote:
maZe Wrote:Xardas ar fi dorit si in Gothic 1 sa fure puterile lui Sleeper, dar nu a reusit, pentru ca corpul lui de mosneag era deja prea obosit, dupa ce se teleportase acolo, ca sa te ajute.

Mey... Xardas nu ar fi putut sa fure puterea lui Sleeper si daca nu ar fi lesinat... Dupa cum ai vazut in filmuletul de la sfarsit... Sleeper a fost trimis intr-o alta dimensiune (sau cel putin asa cred)... Undead Dragon nu...

cine stie,poate numai spiritul lui sleeper a venit din dimensiune si a intrat intrun corp de dragon mort caci ati vazut ca era un schelet UD deci nu era draogn in totalitate...daca intelegi
replyReply
#22
NU.Chiar nu cred. :|
replyReply
#23
Faptul ca UD cand vorbeste la final cu eroul si ii spune sa se gandeasca bine caci stie cine e el (UD). Undead Dragon este alesul lui beliar si el (UD) spunea ca eroul il cunoaste deoarece el era acela care incerca sa-l opreasca pe erou trimitand seekerii sa-l doboare. Deci :-?... pana la urma cred ca Sleeper si Undead Dragon sunt doua personaje diferiteSmile .
replyReply
#24
Cred ca Sleeper si UD sunt doua creaturi(diferite), care au aparut prin puterea lui Beliar, sub actiunea altor factori (orci, dragoni), pe care acesta i-a facut alesii sai pe Pamant, care il vor ajuta sa cucereasca lumea. Beliar a aflat ca eroul este amenintarea principala, si a trimis multe creaturi sa il opreasca, si de aici stie UD de el. In Gothic 3 Beliar renunta si chiar eroul poate deveni alesul sau...
replyReply
#25
este un dialog foarte ciudat cu UD.
ceva gen 'si care ar fi numele tau?
'eu cand m-am nascut, nu mi s-a dat un nume... pe cand tu..
'LINISTE!
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#26
Nuj ce sa spun daca acest sleeper nu ar fi fost invocat cum o mai fi distrus nameless hero barriera. Si totul se leaga da Undead Dragon si Sleeper sunt personaje negative diferite dupa parerea mea si scrie si pe guidul de la gothic 3
replyReply
#27
Sleeper este un demon, atata tot. Fiind invocat de catre creaturile lui Beliar, orcii, e normal sa fie si el intunecat. Daca ar fi fost invocat de catre magii lui Innos, nu ar fi fost rau. Asa cred, cel putin.
[Image: rKewW.jpg]
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Templul lui Sleeper kelokata 9 3,169 02-24-2011, 11:06 PM
Last Post: Carnage
  Undead Dragon = Sleeper ??? Kristi 29 7,093 09-11-2009, 10:24 AM
Last Post: Carnage

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)