Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RPB mai bun decat Gothic 3?
#11
Sunt de acord cu Calin, si va spun: grafica din RPB va fi mult mai dezvoltata decat cea din Gothic III (si exista multe jocuri mai avansate ca G3 din punct de vedere grafic, ca, de exemplu, Crysis (jocul cu cea mai buna grafica la momentul actual - este aproape fotorealistic).
replyReply
#12
RPB ar putea sa fie mai bun si decat Gothic 4... Asa le-ar da peste bot celor de la JoWood...
Hei, PB a facut seria asta de jocuri, deci sigur RPB va iesi mai bun decat Gothic 3 si Gothic 4 la un loc, Sau poate la fel de bun... Daca vreti sa stiti si de ce? Ok. PB au inceput seria Gothic, PB ar fi trebuit sa o termine... PB au facut acest joc "legendar", ei au avut, au si vor avea mai multa experienta dacat cei de la Spellbound...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#13
Tinand cont ca la RPB lucreaza echipa care a facut jocurile din seria "Gothic", eu cred ca jocul o sa fie mai bun decat Gothic 3 (gameplay/grafica/sound) [cu o arzatoare dorinta de "a le da peste nas" celor de la JoWooD]. :66: La asta ar trebui sa ne ateptam de la cei de la Piranha Bytes, pentru ca acum au mai multa experienta si stiu unde au esuat cu Gothic 3... Pana cand o sa apara primele screenshot-uri sau trailere cu RPB, o sa joc Gothic 1, 2 si 3 ca sa treaca timpul mai repede. :-D-: Ce pot sa le urez celor de la Piranha Bytes? Multa inspiratie la noul proiect, spor la lucru, "sa ne dea pe spate" cu noul joc si ca jocul sa "rupa gura targului"...
replyReply
#14
Eu zic sa avem incredere in Piranha Bytes. Nu cred ca o sa ne insele asteptarile!
replyReply
#15
Cu siguranta cred ca va fi mult mai bun. Si cred ca cu inceputul luui RPB incepe o noua serie de prestigiul lui Gothic. Banuiesc.
replyReply
#16
Poi...PB in G1 si G2 NU a facut o gresala IMENSA...dar vad ca in G3 ai facut-o...au aruncat gameplayu si ai bagat grafica in locu lui...adica...se vede foarte bine...dar cand joci...varza...probabil ca in PB nu vor mai face gresala asta...si tot de asta cred ca nu va cere un comp foarte bun...poate ceva mai mult ca G2...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#17
mie imi mai place ideea de capitole.in g3 dura atat la load pt. ca era harta mare.daca faceau ca in g2....sa fie un load cand treci in vom sau inapoi in khorinis mergea mai rapid.ma gandeam sa fie asa cand treceai din varant in myrthana sau nordmar.:-D-:asa era mai usor de jucat si cred ca RPB va fi asa
replyReply
#18
Cei de la Piranha Bytes au confirmat ca nu vor fi "loading screens" in nici o parte din harta, si asta este un lucru foarte bun, deoarece este mai bine sa te gandesti la harta in modul general, decat pe bucatele. Mi-a placut mult acest lucru in Gothic III, mai ales cand te puteai teleporta din Ishtar pana la Manastire, fara sa iti apara vreun mesaj ca acel loc se afla prea departe (ca in Gothic I si II, cand nu te puteai teleporta de pe o harta pe alta).:-Oki-:
replyReply
#19
Poate ai dreptate dar se paote incarca mai greu asa ca in g3:-D-:
replyReply
#20
In Gothic III nu am avut absolut deloc probleme cu loading-ul, am avut doar putin lag dupa ce ma teleportam, sa zicem, din campie la zapada, dar, in rest, mie mi-a mers perfect.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Paralelă între Risen şi Gothic. crawler[ro] 12 17,847 07-13-2011, 11:43 PM
Last Post: Szekemri
  RPB mai bun chiar decat Gothic 4? Andrey 6 2,222 04-08-2009, 03:52 PM
Last Post: Th13f

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)