Poll: Aveti un hoby?
You do not have permission to vote in this poll.
Da, trebuie sa ne ocupam timpul cumva.
81.82%
9 81.82%
Neah, ce-mi trebe mie sa fac ceva anume, fac ce pot .
18.18%
2 18.18%
Total 11 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
What's your passion?
#11
Eu deja amHaha
replyReply
#12
(02-05-2012, 02:34 PM)Terente Wrote: Eu sunt pasionat de: psihologie (de curand am inceput sa citesc o gramada de chestii despre asa ceva)

Same here si cred ca o sa urmez facultatea de psihologie.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#13
(02-06-2012, 11:41 PM)Carnage Wrote:
(02-05-2012, 02:34 PM)Terente Wrote: Eu sunt pasionat de: psihologie (de curand am inceput sa citesc o gramada de chestii despre asa ceva)

Same here si cred ca o sa urmez facultatea de psihologie.

Brrr...ma ia cu fiori. Am oroare de psihologie...
replyReply
#14
Grafica 3d chiar e geniala:d
replyReply
#15
(02-06-2012, 11:14 PM)roby14 Wrote: Eu deja amHaha

Deah!... Ia arata-mi! Haha
Fighting back!...
replyReply
#16
(02-07-2012, 12:32 AM)old nick Wrote:
(02-06-2012, 11:41 PM)Carnage Wrote:
(02-05-2012, 02:34 PM)Terente Wrote: Eu sunt pasionat de: psihologie (de curand am inceput sa citesc o gramada de chestii despre asa ceva)

Same here si cred ca o sa urmez facultatea de psihologie.

Brrr...ma ia cu fiori. Am oroare de psihologie...

De ce?
[Image: 242idki.png]
replyReply
#17
(02-08-2012, 08:28 PM)Carnage Wrote: De ce?

Cred ca psihologia e o modalitate imprecisa de a cataloga mintile oamenilor. Daca testarile psihologice ar fi relevante nu ar mai exista accidente de munca sau de circulatie Haha. Adevarul e ca nu cred in stiinta conform careia cineva poate citi, explora sau influenta in mod constant, voit si controlat mintea unui om. E o stiinta bazata pe criterii studiate care se loveste de cel mai ciudat paradox: cai mai periculosi psihopati sunt descoperiti dupa ce-si comit atrocitatile, niciodata inainte gratie unui psiholog abil. Psihologia e stiinta care constata patologia pe baza faptelor desi ar trebui sa o previna pe baza simptomelor, ceea ce nu se poate pentru ca simptomele variaza necontenit de la o minte la alta. Ca exemplu, eu dau testare psihologica in fiecare an. Trebuie sa desenez un om si un pom. As fi curios sa stiu ce intelege un psiholog din desenul ala si ce legatura are cu starea mea psihica.
replyReply
#18
nu te gandi ca psihologia e o magie care iti da putearea sa controlezi mintile oamenilor, e un exercitiu mental care te ajuta sa intelegi oamenii foarte bine adaptandu-te la nevoile lor dar avand si un punct de vedere personal pe care trebuie sa-l sustii
[Image: 242idki.png]
replyReply
#19
Eu o consider o magie. Smile
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#20
E mai mult o arta.
[Image: 242idki.png]
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)