Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homosexualitate
#91
Zamolxis, as vrea sa te intreb daca ai idee ce inseamna cuvantul homofob? Raspunsul e clar nu, altfel nu ai fi postat in acest topic. Simpla prezenta a acestui cuvant in regulamentul forumului anuleaza din start tot ce ai spus tu pana acum.
Astfel, cred ca ar fi o idee buna daca ai inceta aceasta lupta pentru inchiderea topicului. Am vazut deja ca nu esti de acord cu homosexualitatea, am vazut ca singurul tau argument in discutie e ca asa crezi tu ca e bine, am vazut ca nu esti dispus sa incerci sa intelegi ceva din ce s-a postat, am vazut ca ai o problema cu Maladiq (si wogames), incepe sa se vada ca iti doresti sa fi moderator, ce altceva vrei sa mai arati? Ca poti sa sabotezi o discutie doar de dragul de a-ti impune punctul de vedere?

Sa revin totusi la discutie. Am vazut mai sus ca se spunea ca homosexualii fac ce fac cu diferite parti ale corpului (asta trecand peste faptul ca si femeile pot fi homo). Ma gandeam ca asa cum printre heterosexuali mai sunt si abstinenti, de ce nu ar fi abstinenti si printre homosexuali? Stiu, e absurd, ca doar a fi homo inseamna sa faci lucruri neplacute in public, dar sa ne imaginam ca ar fi si astfel de oameni. In cazul asta, cu ce ar mai fi gresita o astfel de relatie? Ar fi doar doi prieteni foarte buni care traiesc impreuna, fara sa faca ceva ciudat sau macar iesit in comun.
#92
Prin inchiderea acestui thread s-ar face un bine...pur si simplu acest thread denigreaza un forum serios!
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#93
Detaliaza te rog. Regulile forumului nu sunt incalcate, deci trebuie sa fie altceva in spatele acestei idei. Un pic de ego poate...
#94
Chiar e nevoie să vorbiţi despre niste homosexuali pe un forum de... Gothic??
Avem cele mai tari subiecte din lume, treceţi si pe la religie, politică şi reţete culinare. Oare ce lipseşte?
Am înţeles că unii sunt homofobi (yo), alţii Pro şi unii chiar gay. Dar cui (%) mea îi pasă? E un forum de jocuri, opriţi-vă din postarea a celor mai random/cretine/idioate şi scârboase subiecte.
Dacă suntem comunitate de gaming, să ne rezumăm doar la asta.
#95
Mda, asta incercam si eu sa zic...dar ce sa-i faci. Regulile forumului sunt incalcate avand in vedere ca titlul, duce la rasism, jignirile adresate intre participanti si asa mai departe. Dupa cum am spus, acest thread distruge imaginea unui forum serios.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#96
Avand in vedere ca sectiunea asta e dedicata discutiilor non-Gothic ma gandesc ca orice subiect e inclus in aceasta categorie. Oricum, nu reusesc sa inteleg de ce postati daca nu va intereseaza discutia. Bine, bine, e o discutie stupida, idioata, retardata, cum vreti voi, dar nu cred ca e vreo regula care sa nu permita discutiile, chiar si atunci cand subiectul poate fi considerat unul fara rost. Daca sunt oameni care vor sa dezbata acel subiect, ce ii opreste? Principiile si gusturile voastre in materie de discutii? Nu va place gtfo si nu va mai uitati inapoi. Aveti cumva obligatia morala de a citi un topic care nu va atrage? Sunt o sumedenie de alte topicuri care pe mine pur si simplu nu ma intereseaza, asa cum pe voi nu va intereseaza acesta. Diferenta e ca eu nu le bag in seama. Ar trebui sa faceti si voi acelasi lucru.


RASISMUL SE REFERA LA RASA SI ATAT!
#97
Încerc să nu-mi pese.Dar când văd asta mereu pe răspunsurile zilei îmi piere cheful...
#98
Stii ce imi place, ca tipii astia chiar se cred interesanti cu atacurile astea...Haha! Ma rog, eu cred ca rasismul se refera si la homosexualitate si nu numai la rasa.
Oricum sper ca acest thread sa se inchida, iar tu si Maladiq, sa aveti grija cu atacurile si cu jignirile ok?
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#99
(02-20-2012, 07:04 PM)Zamolxis1 Wrote: Maladiq, esti de cateva saptamani ep forum si deja te crezi adminul acestui forum.
Huh ce cum unde... uhm... off topic? De fapt, mai bine ma duc sa fac un template nou pt forum.

(02-20-2012, 07:04 PM)Zamolxis1 Wrote: Continua sa ma jignesti! Caci la fiecare jignire, imi vei spune ca nu esti altceva decat un copil egoist, atat si nimic mai mult.

Well, te rog sa dai copy paste la jignire. Asta imi scapa.

(02-20-2012, 07:04 PM)Zamolxis1 Wrote: Dupa cum ti-ai spus, daca vrei sa demonstrezi ceva pe baza acestui fapt, dute pe site-uri homo sau naziste si demonstreaza acolo.

Si vrei sa-mi spui ca forumul asta nu e unul nazist? Warhell isi arboreaza minihitlerul, tu si altii exprimati viziuni cvasinaziste, precum homofobia etc. Erau si niste remarci rasiste pe undeva.

(02-20-2012, 07:04 PM)Zamolxis1 Wrote: In primul rand ar trebui sa ai un mare ban, deoarece ai dezvaluit informatii despre o persoana pe acest forum, imformatii pe care acea persoana poate nu vroia sa le dea celorlalti. Informatii care ar fi trebuit sa le lasi sa fie scrise de Faby. uite de exemplu aceasta dezvaluire despre el, in primul rand, pana nu o confirma el, va fi o minciuna pentru mine.

Faby a confirmat cu cateva posturi in urma faptul ca e gay. Reciteste. Si in plus, el fiind cel mai bun prieten al meu, crezi ca am dezvaluit ceva fara voia lui?

(02-20-2012, 07:04 PM)Zamolxis1 Wrote: As dori ca staff-ul sa ia in considerare un vot, in acest thread, in care fiecare membru voteaza inchiderea sau lasarea libera a acestui thread a la Wogames. Pur si simplu este o porcarie adusa pe un forum serios de catre un neserios.

Dap, in mod sigur eu sunt cel care se crede admin/moderator etc.

(02-20-2012, 07:04 PM)Zamolxis1 Wrote: Maladiq sa iti fie rusine.
Te asigur ca obrazul meu prezinta crapaturi adanci. Te-ai prins? Crapaturi, sa fim in trend cu threadul.

(02-20-2012, 07:04 PM)Zamolxis1 Wrote: Si as dori sa incerci sa nu te mai iei de greselile mele gramaticale.
De ce? Sunt relevante pentru dezbatere. E ca si cum Vanghelie ar discuta despre economie cu Mugur Isarescu.


(02-20-2012, 09:39 PM)Zamolxis1 Wrote: Oricum sper ca acest thread sa se inchida,

Partea tragica (pentru tine) este ca daca nu postai nimic, threadul era probabil mort si fara obiect in momentul de fata. Dar multumesc ca il mentii viu.

Asa, inapoi la subiect. Sunteti de acord cu casatoria intre persoane de acelasi sex? Dar legalizarea adoptiei pentru astfel de cupluri?
Da atata timp cat este dintre un negru cu fundita pe scula si tine...asa ca sa ai antrenament!
Show Content

Esti de 2 zile pe un forum si iti permiti sa scrii cum iti vine tie in mintea aia.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)