Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homosexualitate
#51
(02-18-2012, 08:16 PM)roby14 Wrote: Nu atrage delocHaha
Daca mai vorbm mult se va inchide pentru off topic
Fac pariuHaha

As accepta bucuros un warn pentru offtopic, daca asta ar duce la inchiderea thread-ului. Haha Nu cred ca thread-ul asta e un exemplu prea bun pentru tineret...Haha
#52
Deci, rugam un moderator da inchida thread-ul pentru off topic si discutii inutile.
#53
De ce? Lasati lumea sa vorbeasca. Eu, faby si Bogdan am adus cateva puncte interesante discutiei.
#54
(02-18-2012, 09:06 PM)Maladiq Wrote: De ce? Lasati lumea sa vorbeasca. Eu, faby si Bogdan am adus cateva puncte interesante discutiei.

...Si old nick.
Sup
#55
(02-18-2012, 09:06 PM)Maladiq Wrote: Eu, faby si Bogdan am adus cateva puncte interesante discutiei.
Daca voi credeti ca ideea de a discuta despre "normalitatea" homosexualitatii e interesanta pe un forum destinat jocurilor video care e accesat inclusiv de copii sub 14 ani, e problema voastra...
Nu am nimic cu homosexualii sau cu cei care ii accepta atata timp cat isi vad de activitatile respective in particular sau cercurile lor selecte. Simpla evocare a acestei "normalitati" influenteaza mintile "fara discernamant" despre care se discuta mai devreme. Acceptand homosexualitatea si justificand-o cu definitii rafinate oferiti o alternativa celor care inca nu si-au maturizat gandirea si asta e tot o forma de "pedofilie" pe care nu ma astept sa o intelegeti." Violati" moralitatea inocenta juvenila sub pretextul tolerantei. Puteti s-o faceti, aveti tot dreptul, dar mi-am permis sa va atrag atentia ca nu ati ales locul cel mai potrivit. Si o voi face in continuare daca va fi nevoie.Smile
#56
^^ Chiar esti limitat. Sper sa nu faci niciodata copii.Smile
#57
Nu vorbi daca nu sti, ok?
#58
(02-18-2012, 10:51 PM)roby14 Wrote: Nu vorbi daca nu sti, ok?

Nu, vorbesc serios. Un copil ar creste mai normal si mai sanatos la un orfelinat decat cu asa un parinte. Ah, chiar, acum imi amintesc ca old nick are aproape 45, nu cumva da el de banuit ca sta pe un forum cu copii sub 14 ani? Pedofil ascuns ce e?
#59
(02-18-2012, 10:45 PM)Maladiq Wrote: ^^ Chiar esti limitat. Sper sa nu faci niciodata copii.Smile

Prefer ingustimea mintii mele in locul vederilor tale largi. Eu am deja un copil. De-asta insist sa va mutati "discutiile profunde" in alta parte, dar se pare ca e inutil. Acum simt si eu ca-mi pierd timpul de pomana.
Mi-ar placea sa te paraseasca iubita pentru alta femeie.Haha Sau sa ai peste 20 de ani un fiu si un ginere.Haha Si un nepot infiat conceput in eprubeta.Haha Atunci as vrea sa-ti aud emanatiile progresiste si tolerante.Haha
#60
(02-18-2012, 10:58 PM)Maladiq Wrote: Nu, vorbesc serios. Un copil ar creste mai normal si mai sanatos la un orfelinat decat cu asa un parinte. Ah, chiar, acum imi amintesc ca old nick are aproape 45, nu cumva da el de banuit ca sta pe un forum cu copii sub 14 ani? Pedofil ascuns ce e?

Maladiq, nu stiu daca esti la curent cu regulile de pe forum, dar aici nu se permit injuraturile sub nicio forma! Nu mai fa acuzati de genu doar pentru ca cineva nu e de acord cu parerile tale! Sper ca nu va fii nevoie sa iau masuri mai dure.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)