Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homosexualitate
#71
(02-19-2012, 12:46 AM)Bogdan Wrote: Old Nick, o sa ii urmez exemplul lui Maladiq si nu o sa ma mai obosesc sa incerc sa iti explic ceva.
Am spus de la inceput ca nu am nimic cu homosexualii atata timp cat se manifesta in dormitor si nu in public. De ce trebuia sa va obositi explicand alte bazaconii?

#72
Ai revenit apoi si ai spus ca ii consideri niste deviati sexuali, niste bolnavi care trebuiesc tratati daca nu cumva vrem sa distrugem societatea in care traim. Ne-am obosit sa iti explicam acele bazaconii in incercarea de ati arata ca sunt doar niste oameni, ca noi toti. Era in regula daca nu erai convins nici apoi, nu putem sa te obligam sa fi de acord cu ceva. Dar tu ai demonstrat exact ce spunea Maladiq in cateva dintre posturile anterioare, si nici macar nu ai incercat sa intelegi ce iti spuneam. Raspunsurile cu care ai venit ar fi fost de asemnea in regula daca le-ai fi sustinut cu argumente logice, nu doar sa spui ca asta e parerea ta si ca vei face tot posibilul sa nu o lasi pe a celorlati sa fie exprimata si sprijinita.

Apropo, nu vad de ce ar trebui inchis topicul. Au incercat si Old Nick si Roby sa il inchida mai devreme. Repet, daca nu sunteti de acord cu subiectul discutiei sau cu cele spuse in ea, nu va obliga nimeni sa participati. Atata timp cat respecta regulile forumului ar trebui lasat deschis.

#73
(02-19-2012, 12:22 PM)Bogdan Wrote: Raspunsurile cu care ai venit ar fi fost de asemnea in regula daca le-ai fi sustinut cu argumente logice, nu doar sa spui ca asta e parerea ta si ca vei face tot posibilul sa nu o lasi pe a celorlati sa fie exprimata si sprijinita.

Vrei argumente logice? Cand se va demonstra ca fundu' e organ sexual vei putea sa sustii normalitatea homosexualitatii unde vei pofti. Atata timp cat acest "dispozitiv" are alta functie anatomica, poate sa-l foloseasca cine vrea ,cum vrea, dar fara sa strige in gura mare ca e normal sa-l foloseasca in alte scopuri decat cel obisnuit. Esti multumit macar de acest argument? Nu ma intereseaza ce-si baga altii in diferite orificii atata timp cat o fac in intimitate si nu in public. Ce e asa greu de inteles? Argumenteaza tu de ce ar trebui un homosexual sa-si sustina normalitatea si un constipat nu, wise guy.
#74
Am citit asa pe fuga ce e prin threadul asta... am vazut ca mi-ati mentionat si numele... Mi l-ati mentionat intr-un context gresit, gandul meu inainte de a intra azi pe forum fiind acela sa nu mai revin niciodata... Norocul a facut sa descopar ca-mi merge quizul pe care l-am pregatit si vin aici si vad asta...

O sa discut cu Kristi, si o sa hotaram soarta threadului. Pana atunci sta inchis.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#75
Continuati dezbaterea.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#76
Maladiq esti homosexual? Faby esti homosexual, Bogdan tu esti?
Ba fratilor eu nu pot considera ca un om caruia ii place sa o ia in fund a fi un om normal. Mai ales un om care este de acelasi sex cu mine si il vad ca se da la mine.
Uite de exemplu eu m-am dus odata sa o astept pe o fata, si cu fata aia, mai vine un coleg de-al ei acasa. Aflasem despre ala ca e gay, mi-am spus ca doar se glumeste, pana cand tipul imi pune mana pe fund, si ii trosnesc un pumn in gura, de pica din picioare. De atunci pur si simplu innebunesc cand vad un homosexual. Pur si simplu nu pot sa inteleg ce placere e ca sa ai un partener de acelasi sex? Mi se pare o porcarie. Sincer daca as fi presedinte, as interzice ca homosexuali sa se arate in public. E treaba lor ca si-o trag in fund, noaptea in pat. Dar mie mi-e scarba sa vad doi gay sarutandu-se in parc. Si in plus cum puteti considera oamenii care folosesc anusul ca organ sexual, ca find niste oameni care se comporta natural.
Show Content
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#77
(02-20-2012, 04:07 PM)Zamolxis1 Wrote: Maladiq esti homosexual? Faby esti homosexual, Bogdan tu esti?
Ba fratilor eu nu pot considera ca un om caruia ii place sa o ia in fund a fi un om normal. Mai ales un om care este de acelasi sex cu mine si il vad ca se da la mine.
Uite de exemplu eu m-am dus odata sa o astept pe o fata, si cu fata aia, mai vine un coleg de-al ei acasa. Aflasem despre ala ca e gay, mi-am spus ca doar se glumeste, pana cand tipul imi pune mana pe fund, si ii trosnesc un pumn in gura, de pica din picioare. De atunci pur si simplu innebunesc cand vad un homosexual. Pur si simplu nu pot sa inteleg ce placere e ca sa ai un partener de acelasi sex? Mi se pare o porcarie. Sincer daca as fi presedinte, as interzice ca homosexuali sa se arate in public. E treaba lor ca si-o trag in fund, noaptea in pat. Dar mie mi-e scarba sa vad doi gay sarutandu-se in parc. Si in plus cum puteti considera oamenii care folosesc anusul ca organ sexual, ca find niste oameni care se comporta natural.
Show Content

Faby e homosexual.

Pai, sa analizam. Ti se pare mai natural ca un tip sa puna din senin pana pe fund unei tipe din senin? Mie nu. Si o fata are dreptul sa reactioneze cum ai reactionat si tu. Doar pentru ca o groaza de tipi pun mana pe fund la tipe din senin, pe care nici nu le cunosc cateodata, ar trebui sa incep sa urasc heterosexualii?

Si pana la urma, cu ce e mai scarbos actul de a se saruta dintre doi barbati sau doua femei decat heterosexuali care fac acest lucru.

Cat despre partea cu presedintele... cati ani ai, 11?Haha Altfel nu se explica cum pana la varsta asta nu stii ce atributii are presedintele, ce atributii are primul ministru si ce atributii are parlamentul.
Ah, iar referitor la sexul anal. Cuplurile heterosexuale il practica la fel de des.
#78
Ma refeream la altceva la chestia cu presedintele...oricum. Mi se pare scarbos, deoarece natural si firesc ar fi ca o femeie si un barbat sa se sarute, acelasi lucru si despre sex. De aceea nu se pot naste copii din cupluri homo. Oricum, eu as adauga mai multe ce le am in minte, dar ...voi lua 20% warn degeaba. Uite de exemplu este un om homo si pedofil, ti-ar parea bine ca acel om sa ti-o traga? Sau alt exemplu, cum ai reactiona daca un homosexual s-ar da la tine?
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#79
Kristi, iti place cum arata topicul? Mai bine se lasa inchis. Old nick tocmai ne-a parasit din cauza topicului asta aiurit.
Sup
#80
INCHIDETI NENOROCITUL ASTA DE THREAD!

Maladiq, ar fi bine sa termini sa aduci topicuri gen acesta de pe wogames aici. Deoarece doar voi aveti topicuri de genul, un exemplu ar fi Its's Pitztie Time.Sad...pur si simplu acest thread este un gunoi, destinat oamenilor fara minte. Nu mi se pare corect ca pe un astfel de forum sa existe un thread despre Gay, avand in evdere ca ne viziteaza si copii sub 13 ani. In plus, Kristi daca ar fi atat de credincios si de cunoscator in Biblie, avand in vedere cele scrise acolo despre homosexualitate, ar inchide threadul acesta de ras. Care pur si simplu enerveaza.
Maladiq, daca vrei sa vorbesti despre homo, intra pe un site pentru gay unde poate iti faci si un prieten, printre altele. Si iti arati iubirea fata de ei. Eu si multi oameni care sunt normali nu pot inghitii acest lucru. Sau daca vrei sa demonstrezi ceva, atunci intra pe un site nazist si demonstreaza-le lor ca homosexualitatea este buna si benefica.
Show Content
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."



Forum Jump:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)