Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homosexualitate
#81
(02-20-2012, 04:55 PM)Zamolxis1 Wrote: INCHIDETI NENOROCITUL ASTA DE THREAD!


Pseudomoderare much?

(02-20-2012, 04:55 PM)Zamolxis1 Wrote: Maladiq, ar fi bine sa termini sa aduci topicuri gen acesta de pe wogames aici. Deoarece doar voi aveti topicuri de genul, un exemplu ar fi Its's Pitztie Time.

Si pana la urma de ce nu? Daca oamenii au ceva de zis, zic, cine esti tu sa le dictezi despre ce sa vorbeasca, daca ei il gasesc interesant?


(02-20-2012, 04:55 PM)Zamolxis1 Wrote: Sad...pur si simplu acest thread este un gunoi, destinat oamenilor fara minte.
Zise cel ce il citeste si posteaza in el. Welcome to the target audience, my friend.

(02-20-2012, 04:55 PM)Zamolxis1 Wrote: Nu mi se pare corect ca pe un astfel de forum sa existe un thread despre Gay, avand in evdere ca ne viziteaza si copii sub 13 ani.

Asta deoarece sunt foarte mari ca un copil nascut heterosexual sa devina homosexual. Daca oamenii ar fi fost susceptibili la pareri, nu ar fi existat homosexuali din moment ce prin perioadele de crestinism fanatic s-a repeta iar si iar ca poponarii e rai, dom'le.

(02-20-2012, 04:55 PM)Zamolxis1 Wrote: In plus, Kristi daca ar fi atat de credincios si de cunoscator in Biblie, avand in vedere cele scrise acolo despre homosexualitate, ar inchide threadul acesta de ras.


Hey! Aici nu esti cinstit. Si eu am citit carti despre iepurasul de paste si mos craciun. Si eu sunt avizat sa vorbesc despre asta!



(02-20-2012, 04:55 PM)Zamolxis1 Wrote: Care pur si simplu enerveaza.

U mad, bro?


(02-20-2012, 04:55 PM)Zamolxis1 Wrote: Maladiq, daca vrei sa vorbesti despre homo, intra pe un site pentru gay unde poate iti faci si un prieten, printre altele. Si iti arati iubirea fata de ei.

Ca tot suntem la capitolul Biblie. Nu cumva tu trebuia sa iti iubesti aproapele si sa-l lasi pe dumnezeu sa faca judecata si pedepsirea? Cam ipocrit, zic eu.


(02-20-2012, 04:55 PM)Zamolxis1 Wrote: Eu si multi oameni care sunt normali nu pot inghitii acest lucru.

Se scrie inghiti cu un singur i. Se pare ca e adevarat ca ura si prejudecata se nasc din lipsa de educatie. I also loll'd la parte cu "nu pot inghiti" Haha

(02-20-2012, 04:55 PM)Zamolxis1 Wrote: Sau daca vrei sa demonstrezi ceva, atunci intra pe un site nazist si demonstreaza-le lor ca homosexualitatea este buna si benefica.
De ce? Tu si warhell transformati destul de bine siteul asta intr-unul nazist.



#82
Cred ca stiu cum sta treaba cu asta. Lumea s-a saturat de el pe Wogames si a venti aici sa ne strice la cap si pe noi. Care va fi urmatoarea tinta?

Nu stiu daca te-a mai intrebat cineva in topicul asta sau in realitate..tu esti homosexual?
Sup
#83
Nope. Nu sunt. Desi daca as fi, viata mea ar fi mai usoara, I could get both a best friend and a great sex partner in one person.
#84
(02-20-2012, 04:44 PM)Warhell Wrote: Old nick tocmai ne-a parasit din cauza topicului asta aiurit.

Serios? Eu ma gandesc ca el e destul de inteligent inca sa nu permita unui lucru atat de nesimnificativ sa-l faca sa plece.

(02-20-2012, 04:55 PM)Zamolxis1 Wrote: INCHIDETI NENOROCITUL ASTA DE THREAD!
In plus, Kristi daca ar fi atat de credincios si de cunoscator in Biblie, avand in vedere cele scrise acolo despre homosexualitate, ar inchide threadul acesta de ras.

Uite cum dintr-o data devine Biblia o carte buna Haha
Doar pentru ca mie nu-mi plac deloc homosexualii asta nu inseamna ca trebuie sa interzic altora sa vorbeasca despre ei.
#85
(02-20-2012, 04:07 PM)Zamolxis1 Wrote: Pur si simplu nu pot sa inteleg
Caz inchis.
(02-20-2012, 04:07 PM)Zamolxis1 Wrote: voi lua 20% warn degeaba
Trebuia sa iei de ceva timp si nu degeaba.
(02-20-2012, 04:07 PM)Zamolxis1 Wrote: ne viziteaza si copii sub 13 ani
Cred ca asta a fost toata problema, sunt prea multi copii, chiar daca unii au trecut de perioada asta.

Si Warhell, sincer, te stiam baiat de treaba de pe FR, nu stiu ce s-a intamplat cu tine si cum de iti sunt acceptate toate aceste -sa le zic idei?- pe care le expui pe forum. Nu stiu daca ai, sau mai bine spus aveti, cunostinta de faptul ca nazismul e interzis si simpla aparitie a acelei sintagme in costum title-ul tau incalca legea. Asta ca sa vorbim de lucruri cu efect negativ asupra celor mici si influentabili.
#86
(02-20-2012, 05:50 PM)Kristi Wrote:
(02-20-2012, 04:44 PM)Warhell Wrote: Old nick tocmai ne-a parasit din cauza topicului asta aiurit.

Serios? Eu ma gandesc ca el e destul de inteligent inca sa nu permita unui lucru atat de nesimnificativ sa-l faca sa plece.

Ai citit topicul Cantecul ledebei?


@Bogdan, vrei sa spui ca nu mai sunt de treaba? Acolo daca spuneam ceva despre nazism luam ban si cum forumul ala a fost pe atunci singurul, m-am abtinut, cu greu dar m-am abtinut. Aici, pe forumul asta ma simt foarte bine, am warn-ul mai ridicat din cauza rasismului, warn-uri pe care le-am meritat pentru ca am fost avertizat de cateva ori, dar asta nu ma impedica sa iubesc forumul asta. Intre FR si Wog.ro este o diferenta de la cer la pamant. Dar daca e sa imi schimbe cineva avatarul sau semnatura, am plecat si nu o sa ma intorc niciodata. Presupun ca nu sti cum e sa ti la cineva foarte mult. Majoritatea de aici habar nu aveti ce om a fost Adolf Hitler, Zamolxis a inceput sa inteleaga, dar restul nu o sa stiti niciodata, si nici nu am pretentia. Daca vreti intradevar, stiti ce carte sa cititi.
Sup
#87
Tocmai asta e ideea, susti o mentalitate de-a dreptul diabolica si idei rasiste. Asta nu te face sa pari chiar un om de treaba. Cu mine personal nu ai avut nici o divergenta, nici aici si nici pe FR, dar nu pot sa fiu de acord cu ceea ce faci. E adevarat, nu am citit Mein Kampf, dar faptul ramane ca Hitler a fost un criminal. Nu spune lucruri tocmai bune despre tine faptul ca il idolatrizezi.

Si o idee legata de discutie. Esti dispus sa accepti un om vinovat de probabil cel mai mare genocid din istorie, dar nu si niste oamenii care nu ti-au gresit cu nimic, nici tie, nici oricarei alte persoane?
#88
Nu oblig pe nimeni sa ma creada de treaba sau altceva, fiecare crede ce vrea el despre mine, apreciez ca mi-o spui in fata, si nu pe la spate.

Ti-as fi raspuns cu drag la intrebare, dar daca o fac se va sfarsi cu un warn pe motiv de rasism..poate pe mess, ai id-ul in profil.
Sup
#89
Maladiq, esti de cateva saptamani ep forum si deja te crezi adminul acestui forum. Continua sa ma jignesti! Caci la fiecare jignire, imi vei spune ca nu esti altceva decat un copil egoist, atat si nimic mai mult. Dupa cum ti-ai spus, daca vrei sa demonstrezi ceva pe baza acestui fapt, dute pe site-uri homo sau naziste si demonstreaza acolo. In primul rand ar trebui sa ai un mare ban, deoarece ai dezvaluit informatii despre o persoana pe acest forum, imformatii pe care acea persoana poate nu vroia sa le dea celorlalti. Informatii care ar fi trebuit sa le lasi sa fie scrise de Faby. uite de exemplu aceasta dezvaluire despre el, in primul rand, pana nu o confirma el, va fi o minciuna pentru mine. As dori ca staff-ul sa ia in considerare un vot, in acest thread, in care fiecare membru voteaza inchiderea sau lasarea libera a acestui thread a la Wogames. Pur si simplu este o porcarie adusa pe un forum serios de catre un neserios. Maladiq sa iti fie rusine.
Si as dori sa incerci sa nu te mai iei de greselile mele gramaticale.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#90
Mă întreb ce va mai urma pe măreţul worldofgothic...
Show Content


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)