Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buna tuturor
#11
Bun venit si:



Ai de ales dintre 3 campuri:


1. Campul spammerilor


2. Campul membrilor tacuti


3. Campul banatilor


campul tacutilor e cel mai bun. V-a trebui sa platesti o taxa de 1000 de posturi pentru privilegi si 6 posturi spamm pentru un warn cu pachet sau fara



Campul membrilor tacuti e singurul camp cu privilegi.


Privilegiul 1 mebrul : Membri au voie sa invete de la cei mari fara a comenta! Daca nu respecti legile vei fi torturat de Mud. Reputatia se face prin supunere.

Privilegiul 2 privilegiat: Privilegiatii n-au voie sa zica ce sa faca membri dar pot sa-si exprime parerea. Pedeapsa cu Mud poate fii aplicata si aici.


Privilegiul 3 moderatorii: Daca esti moderator poti face ce vrei iar daca un membru iti cere ceva poti sa-i zici direct _________ta! De Mud nu pot scapa nici ei


Privilegiul 4 adminul: Adminii pot zice la moderatori sa faca ce vor ei fara ai pasa. Si inca odata nici ei nu scapa de Mud.


Tehnic vorbind, Mud e seful deci nu i te adresa cu noroi sau rahat pe bat!


Daca nu mi te adresezi cu Napoleon vei fii torturat de mine! Clar?! Si nu uita cel mai important lucru ...........Distreazate!


Esti mai rebel? Nu?


[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



#12
(03-04-2012, 11:09 PM)Killmee Wrote:
(03-04-2012, 10:50 PM)Warhell Wrote:
(03-04-2012, 10:32 PM)Killmee Wrote: O sa verific cu toate ca sunt de parere ca religia e doar o alta cale de a conduce asupra oamenilor

Avem ceva in comun Grin.

Dar problemele cardiace de cand le ai?

De la nastere doar ca nu s-au simtit pana acuma 2 ani cand am fost nevoit sa renunt la multe

Eh, ai ceva in comun cu un coleg cu care ma inteleg bine ... ma refer fan "nazi"
Cati ani are?
Sup
#13
Bine ai venit killme, si eu sunt un fan al istoriei antice, doar ca eu nu sunt doar cu istoria antica ci istoria din mai multe perioade, daca vrei sa purtam discutii despre istorie vezi ca este un Historical thread in by the campfire. Btw, si eu cred ca religia nu e altceva decat un fel de a manipula si controla omenirea. Daca doresti sa vb si despre asta hai pe Religion ThreadHaha. Ce fel de jocuri preferi? Ai auzit de Victoria? Ai vreun conducator anume in storie care sa il consideri a fi un model? Iti place wow? Dar AOE?
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#14
(03-05-2012, 03:37 PM)Hegan Wrote: Bun venit si:



Ai de ales dintre 3 campuri:


1. Campul spammerilor


2. Campul membrilor tacuti


3. Campul banatilor


campul tacutilor e cel mai bun. V-a trebui sa platesti o taxa de 1000 de posturi pentru privilegi si 6 posturi spamm pentru un warn cu pachet sau fara



Campul membrilor tacuti e singurul camp cu privilegi.


Privilegiul 1 mebrul : Membri au voie sa invete de la cei mari fara a comenta! Daca nu respecti legile vei fi torturat de Mud. Reputatia se face prin supunere.

Privilegiul 2 privilegiat: Privilegiatii n-au voie sa zica ce sa faca membri dar pot sa-si exprime parerea. Pedeapsa cu Mud poate fii aplicata si aici.


Privilegiul 3 moderatorii: Daca esti moderator poti face ce vrei iar daca un membru iti cere ceva poti sa-i zici direct _________ta! De Mud nu pot scapa nici ei


Privilegiul 4 adminul: Adminii pot zice la moderatori sa faca ce vor ei fara ai pasa. Si inca odata nici ei nu scapa de Mud.


Tehnic vorbind, Mud e seful deci nu i te adresa cu noroi sau rahat pe bat!


Daca nu mi te adresezi cu Napoleon vei fii torturat de mine! Clar?! Si nu uita cel mai important lucru ...........Distreazate!


Esti mai rebel? Nu?


Hegan ..... sincer sa fiu poate este si a 4-a alegere ... nu ma supun nimanui, comentez tuturor cand stiu ca ei gresesc si eu am dreptate si alte chestii ... sa ma las condus de altii nu e genul meu daca intelegi


[/quote]
Cati ani are?

[/quote]

Are 18 ca si mine ...

(03-05-2012, 04:26 PM)Zamolxis1 Wrote: Bine ai venit killme, si eu sunt un fan al istoriei antice, doar ca eu nu sunt doar cu istoria antica ci istoria din mai multe perioade, daca vrei sa purtam discutii despre istorie vezi ca este un Historical thread in by the campfire. Btw, si eu cred ca religia nu e altceva decat un fel de a manipula si controla omenirea. Daca doresti sa vb si despre asta hai pe Religion ThreadHaha. Ce fel de jocuri preferi? Ai auzit de Victoria? Ai vreun conducator anume in storie care sa il consideri a fi un model? Iti place wow? Dar AOE?

Prefer RPG-uri MMORPG-uri in special Eudemons Online, Gothic ( toate gothicurile care au aparut pana acuma ) si orice joc gen gothic ... as vrea sa joc Risen doar ca nu este compatibil cu placa mea video.

Conducator nu chiar .. eventual zeu .. si ma refer la Seth si nu-l consider un model doar ca-mi pare ca e prezentat mult mai diferit, intru-n fel misterios si toata istoria egiptului e plina de mister.

Da. Imi place WoW dar nu destul de mult incat sa ma fi jucat mai mult de o saptamana.
AoE n-am jucat.
Think of it as it is not how you want it to be. "Immortality" is the afterlife so just think of "immortality" as "dead" itself.
#15
Seth? Ala e un zeu rau din cate stiu eu.
Ce te-a determinat sa il admiri? De cand il admiri?
Sup
#16
Cred ca il admira deoarece Seth si-a omorat fratele.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



#17
(03-05-2012, 07:25 PM)Warhell Wrote: Seth? Ala e un zeu rau din cate stiu eu.
Ce te-a determinat sa il admiri? De cand il admiri?
(03-05-2012, 07:27 PM)Hegan Wrote: Cred ca il admira deoarece Seth si-a omorat fratele.

Nu-l il admir ... imi place cum e carcaterizat adica chiar daca e "un zeu rau" arata ce sunt oamenii cu adevarat. Isi tradeaza si familia in schimb la ceva ... poate ma contrazici dar eu asa vad ca fac toti oamenii si deaia ii urasc ...
Think of it as it is not how you want it to be. "Immortality" is the afterlife so just think of "immortality" as "dead" itself.
#18
Interesant modul tau de gandire. Cred ca o sa ne intelegem.
Sup
#19
Mda...pai mie mi-a placut mitologia egipteana, greaca, iubesc mitologia dacica si nordicaSmile. Seth si-a omorat fratele, pe Osiris daca nu ma insel si la taiat in bucatele ce le-a aruncat de-a lungul nilului. Apoi s-a luptat inca o data cu el, iar atunci osiris si-a pierdut ochiul, ochi care e folosit ca amuleta(nu am mai citit de mult mitologia lor, sper sa am dreptate.
Bun venit, postare maxima si activitate intensiva. Cred ca poate fi inchis threadul, ca deja o dam in offtopic, i-ati urat bun venit, mai departe moderatorul decideHaha.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#20
Eu zic ca ar putea ramane deschis threadu` pentru ca s-ar putea sa-mi puna si altii intrebari ... chiar daca nu-s asa sigur Haha
Think of it as it is not how you want it to be. "Immortality" is the afterlife so just think of "immortality" as "dead" itself.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Buna! naidut_ioan 21 7,988 08-26-2013, 11:08 AM
Last Post: Szekemri
  Buna seara! lpalin 11 3,692 05-28-2013, 02:04 PM
Last Post: Hegan
  Salutare Tuturor! alexsizz 8 2,826 02-18-2013, 03:53 PM
Last Post: Warhell
  Buna! Dante 15 4,828 11-29-2011, 08:06 PM
Last Post: Carnage
  Buna Ziua! Raducu' 14 4,920 07-12-2011, 07:09 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)