Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cea mai frumoasa amintire!
#11
Cea mai frumoasa amintire pe care o am din G1 e cand mi-am facut Ulu-Mulu de la UrShak si m-am dus in orasul orcilor fara sa il iau in mana. Orcii m-au atacat iar eu ma enervam ca ce dracu' vor astia ca doara am si io Ulu Mulu! Am fugit de la ei si am dat Summon Army of Darkness (ori de la Xardas, ori cand l-am batut pe Cronos sau cum il cheama pe ala dintre Water Wages), am avut vreo 5 sau 6 scrolluri, si am intrat peste orci cu 5x9 = 45 de skeleti. Eram asa de happy ca orcii m-au acceptat sa fiu de-al lor si nu m-au atacat.
replyReply
#12
Cea mai frumoasa amintire am avut-o in momentul in care am devenit Shadow. Parca nu-mi venea sa cred ca m-am alaturat taberei si mai ales cand am vazut armura de Shadow pe mine. Cred ca m-am chinuit juma' de ora la Gomez Haha.
replyReply
#13
Cand am devenit Templar!
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
replyReply
#14
Cand i-am dus lui Saturas toate focusurile mi s-a parut cel mai frumos moment din Gothic 1.
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
replyReply
#15
Eu am avut multe amintiri placute din joc. Oricum, cea mai frumoasa amintire ar fi chiar jocul, nu credeti?
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#16
Cel mai tare mi s-a parut atunci cand am restaurat puterea URIZIELULUI si se uitau fraierii de Magicieni de Apa de sus printre gratii. Doamne ce de m-am mai ras! Si-asa nu prea imi placea pe acolo.
replyReply
#17
Cred ca si pentru mine cea mai frumoasa amintirea este cea in care am devenit Shadow si m-am alaturat taberei.
replyReply
#18
Cea mai frumoasa amintire este cea de la capitolul 6 cand am intrat in Old Camp si le-am tras o mama de bataie tuturor Haha.
replyReply
#19
Na bine, cui nu i-a placut cand il bateai pe Gomez si pe ceilalti prosti care te-au tradat dupa ce ii ajuti. Cum am promis, voi face si eu un filmulet cum "anihilez" Old Camp. Puteti vedea un filmulet de genul acesta pe aceasta pagina de forum.
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#20
Mie mi-a placut cel mai mult cand am devenit Templar in Sect Camp!! Moama ce shmeker ma credeam =)) exstaziam da fericire
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic II: Cea mai frumoasa amintire din G2 Ducipal 36 9,935 08-01-2009, 03:35 PM
Last Post: crawler[ro]

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)