Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cea mai frumoasa amintire!
#21
cand a venit the goth la mine si m-a ajutat sa trec de capitolul 1 =))
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#22
Am inceput sa joc Gothic 1 cand eram mic, si abia daca legam 2 cuvinte in engleza. Am umblat prin toata colonia, biata fauna... Intr-un sfarsit am devenit Novice in Brotherhood(dupa ce m-am plimbat ore in sir), nu stiu cum am reusit, da' eram in culmea fericiriiHaha... cred ca a fost primul joc bun din viata meaSmile
replyReply
#23
Cele mai frumoase amintiri ale mele din gothic 1 sunt:INVOCATIA LUI Y'BERION-am vazut-o de 10 ori si cand am reactivat puterea Urizelului cu Milten-mi-a placut ffff mult fata care am facut-o cand m-a prins Saturas.
replyReply
#24
Gothic 1 ii un joc plin de amintiri frumoase pentru mineHaha...ii cel mai tare joc pe care l-am jucat
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#25
Mi-a placut cel mai mult fata eroului dupa ce a incarcat cu Milten sabia la sf cand se uitau magicieni la el.Dumb face ^^
replyReply
#26
Cel mai mult mia placut cand lam prins in sfarsit ep Mud si lam omorat.Nu il mai suportamSad
replyReply
#27
Cea mai frumoasa a fost cand am scapat de bariera aia nenorocita si am omorat nebuni de templari si novicii
replyReply
#28
Cea mai frumoasa amintire a mea cred ca este acea knd xardas mia spus la sf la gothic 2 ca ne vom intalni Haha desi nam pc de G3 poate a prezi ca o sa ne intalnim :__
[Image: 242idki.png]
replyReply
#29
cea mai frumoasa amintire a mea e si cea mai recenta! in FSG, generalul lui Lee,Hanz e indignat ca un mucos ca tine vrea sa reuneasca Myrthana si spune:ce cauti tu aici? unde e eroul care a omorat Sleeperul si dragonul Undead, care avea un curaj nespus etc. Eroul zice: Sta chiar in fata ta! iar generalul incepe sa se balbaie rusinat
replyReply
#30
2 amintiri
cand l-am banat pe Sleeper...uau deci ce superhero m-am simtit
cand l-am distrus pe UD...si i-am omorat pe ceilalti care te asteapta pe drum inapoi...deci m-am simtit excelent...nici nu pot descrie
i was like: "Dude I did it!!! OMGOMGOMGOMG I kicked their butts YAY xD"
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic II: Cea mai frumoasa amintire din G2 Ducipal 36 9,935 08-01-2009, 03:35 PM
Last Post: crawler[ro]

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)