Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cea mai frumoasa amintire!
#31
da mia placut si mie faza de sfarsit la gothic 2 dar inca o amintire frumoasa este atunci cand am jucat pentru prima data Gothic 3 PE CALCULATORUL MEU FRATE Grin
[Image: 242idki.png]
replyReply
#32
mda si eu cand am jucat prima data gothic 3
"WOW ce suuuuper, ce grafica misto, ce...lupta cu orci misto"
abia astept sa vad ce fata o sa fac cand o sa joc prima data gothic 4 Grin
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
#33
da` dar spre deosebire de tine jucam gothic 3 la low tot si cam frama
[Image: 242idki.png]
replyReply
#34
eu am un laptop tampit ca mi se blocheaza la orice joc

cea mai frumoasa amintire a fost cand am intrat la mercenari si cand i-am izgonit pe aia din free mine
go away you bastards!!!
replyReply
#35
inca o amintire frumoasa a fost atunci cand mam teleportat in vengard si imi zice rhobar ca am omorat pe sleeper si ca am ucis dragonii
Plesneam de mandrie
I'm good you not =>go away you bastard
replyReply
#36
Toungue 
(09-06-2009, 07:13 PM)Cryssalis Wrote: Cea mai frumoasa a fost cand am scapat de bariera aia nenorocita si am omorat nebuni de templari si novicii

defapt distrugi bariera abia in gothic 3 :p in gothic 1 il omori pe sleeper
(04-18-2011, 07:51 PM)cornel Wrote: [quote='Cryssalis' pid='13759' dateline='1252253632']
Cea mai frumoasa a fost cand am scapat de bariera aia nenorocita si am omorat nebuni de templari si novicii

defapt distrugi bariera abia in gothic 3 :p in gothic 1 il omori pe sleeper

cele mai frumoase amintiri ale mele in gothic 1 au fost : 1 cand i-am aratat urizel lui xardax ce fatza a facut
2.cum facea milten dupa ce am reinstaurat puterile la urizal incerca sa ascunda vraja la spate lol


Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#37
(04-18-2011, 07:51 PM)cornel Wrote:
(09-06-2009, 07:13 PM)Cryssalis Wrote: Cea mai frumoasa a fost cand am scapat de bariera aia nenorocita si am omorat nebuni de templari si novicii

defapt distrugi bariera abia in gothic 3 :p in gothic 1 il omori pe sleeper

:| lol poate nu ai inteles ceva din joc Haha , adica odata cu distrugerea lui Sleeper s-a distrus si bariera (asta in g1 nu g3) si am precizat doar ca m-am bucurat ca am scapat de ea (atata tot)


replyReply
#38
Pentru mine a fost cand am terminat prima data gothic 1 (la zece ani cati aveam atunci pot sa spun ca e o realizare, la ce engleza stiam) oooo sau cand ma jucam prima data cu prietenii mei crezand ca prima misiune din joc este sa duci scrisoarea pt high fire mage la ceva "rege" din old camp castle si cand strigam de bucurie la gasirea unui Thorn of Wounds! Ori atunci cand lam omarat prima oara pe Gomez:"DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!" =)) . Acuma ca stiu toata harta si toate misiunile nu prea mai am momente din astea. Ahh... Good Old Times.
Fighting back!...
replyReply
#39
Invocatia lui sleeper. Cel mai frumos moment. Apoi reintoarcerea in VOM in Gothic 2.

Repet, pe mine Gothic m-a invatat engleza mai bn ca orice prof de engleza.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#40
Cel mai frumos moment, cand am intrat in Chapter 4 G1...Imagineaz cu turnu lui Xardas(nu am fost pe acolo pana atunci deci nu stiam de el) cand am vazut imaginea eram ceva 'Howww Yeahhh that tower is a badass place:X'
Fallen Knight of Garant.

replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic II: Cea mai frumoasa amintire din G2 Ducipal 36 9,935 08-01-2009, 03:35 PM
Last Post: crawler[ro]

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)