Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 4.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Detinatorul dealului.
#11
ii dau vestea proasta lui helper ca maicasa are cancer.se duce la spital si vede ca este o farsa (lol)si cat a plecat am cucerit dealul

My Hill!
#12
Ma imbrac in politist si iti zic sa ma astepti la sectie, tu te duci la sectie, iar eu iti iau dealul. Dealul meu.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
#13
Zic ca esti politist si il pun pe comandantul politiei sa te duca la sectie ca sa incepi munca. Dealul meu!
#14
Iti dau cadou Gothic IV si intretimp cat il joci eu am cucerit dealul.

Dealul meu.
#15
Ii zic lui maica-ta ca dormi pe strazi, vine dupa tine, te ia acasa, iar eu iti fur dealul. Dealul meu.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
#16
Ii zic si eu lui maicata ca dormi pe strazi, vine dupa tine si te ia acasa, iar eu iti iau dealul.

dealul meu.
#17
Aduc un ucigas de pisici care iti omoara pisoiul de la avatar, si tu cat timp il inmormantezi, eu cuceresc dealul. Dealul meu.
#18
Trimit mafioti sa te lichideze si sa te arunce in rau si intre timp ma declar stapan al dealului.Grin

dealul meu
#19
O trimit pe Alina Plugaru (lol Haha) sa te tina ocupat si ti-am luat dealul.
#20
Iti dau un bilet dus, de vacanta in Canada si cat timp stai acolo, chiar si mai mult, e dealul meu.
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
Smile Detinatorul dealului 2 Raven 801 142,303 02-25-2013, 10:42 PM
Last Post: ThePaladinHero

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)