Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
La ce nivel ai terminat primu capitol
#11
(05-18-2009, 08:22 PM)alexbaros Wrote: Deci titlu spune tot.Spuneti la ce nivel ati terminat primu capitol.Eu eram level 6 si aveam battle sword ca arma(furata bineinteles) si armura mare da digger (si asta tot furata)Grin

1.Nu stiu cum ai reusit sa furi Digger's Trousers e practic imposibil fara cheat.
2.Trebuia sa specifici jocul (dah bn am inteles G1 dupa ce am citit posturile).
3.Cel mai mare level la care am terminat=10
Pantalonii lungi si scurti de digger.
Light Two Hander dar unskilled.
Long Bow, trained.
Bonebreaker-ul lui Jakcal, master one handed.
Light Crossbow, unskilled.
Fighting back!...
replyReply
#12
(08-21-2011, 07:55 PM)The Mad Digger Wrote:
(05-18-2009, 08:22 PM)alexbaros Wrote: Deci titlu spune tot.Spuneti la ce nivel ati terminat primu capitol.Eu eram level 6 si aveam battle sword ca arma(furata bineinteles) si armura mare da digger (si asta tot furata)Grin

1.Nu stiu cum ai reusit sa furi Digger's Trousers e practic imposibil fara cheat.
2.Trebuia sa specifici jocul (dah bn am inteles G1 dupa ce am citit posturile).
3.Cel mai mare level la care am terminat=10
Pantalonii lungi si scurti de digger.
Light Two Hander dar unskilled.
Long Bow, trained.
Bonebreaker-ul lui Jakcal, master one handed.
Light Crossbow, unskilled.

In golden mode in gothic 1 la ascunzatoarea banditilor din munti poti sa furi digger trousers dintr-un chest.
Smirk
replyReply
#13
(07-28-2009, 08:58 PM)Altair Wrote: Eu am terminat Capitolul 1 la level 5.Aveam arumra grea de miner si Sabie Larga Ruginita de 64 dmg de la Stone.

60 damage
Oh si cum ai luat-o de la Stone? What What What What What What
(09-02-2009, 09:35 AM)Carnage Wrote: Eu am terminat capitolul unu la lvl 5 sau 6 si numi puneam niciun skill point pentru vroiam de fiecare data sa fiu mag Grin era cam greau de jucat
asa fara o sabie adecvata .........imi amintesc ca dadeam multe sageti intrun minecrawler si stateam de la distanta.........ce ma mai chinuiam Grin

Da si eu cu Arcul Lung Grin .
(08-21-2011, 07:57 PM)Legend Wrote:
(08-21-2011, 07:55 PM)The Mad Digger Wrote:
(05-18-2009, 08:22 PM)alexbaros Wrote: Deci titlu spune tot.Spuneti la ce nivel ati terminat primu capitol.Eu eram level 6 si aveam battle sword ca arma(furata bineinteles) si armura mare da digger (si asta tot furata)Grin

1.Nu stiu cum ai reusit sa furi Digger's Trousers e practic imposibil fara cheat.
2.Trebuia sa specifici jocul (dah bn am inteles G1 dupa ce am citit posturile).
3.Cel mai mare level la care am terminat=10
Pantalonii lungi si scurti de digger.
Light Two Hander dar unskilled.
Long Bow, trained.
Bonebreaker-ul lui Jakcal, master one handed.
Light Crossbow, unskilled.

In golden mode in gothic 1 la ascunzatoarea banditilor din munti poti sa furi digger trousers dintr-un chest.

Tare si chiar am Golden Mod instalat trebuie sa incerc.
Fighting back!...
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  A terminat cineva Gothic:Dark Mysteries HeRoNaMeLeSs 3 1,508 03-03-2013, 02:20 AM
Last Post: HeRoNaMeLeSs
  Gothic II: La ce level ati terminat? Raducu' 23 5,854 06-02-2009, 08:16 PM
Last Post: ufy

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)