Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Salut Salut
#11
(04-09-2012, 10:16 AM)Zamolxis1 Wrote: Bine ai venit, postare maxima si activitate intensivaHaha.
Hai ca vin cu niste intrebariSmile.
Joci WoW pe privat?
Ce clasa din WoW iti place cel mai mult?
Ce gen de filme iti plac?
Dar sporturi?
Ce zodie esti?
Da joc pe privat
Waru stiu juca cel mai bine cu el adica cam cu toate stiu asa mam gandit daca stiu sa joc cu fiecare stiu dupaia de ce sa ma feresc
Sport hmm multi mau zis sa ma duc la rugby =))cas putin prea mare pt varsta mea dar joc fotbal imi place mult
Zodie berbecGrin
Acuma eu joci cumva wow?
Tie ce clasa iti place ?Smile
Si ce sport faci,si zodia

(04-09-2012, 09:54 AM)Warhell Wrote: De ce nu ai avut curaj sa postezi?

Credeam ca o s fiu luat la misto asa ca doar va urmaream din umbraHahadin cand in cand citeam tot ce se scrie pe forum
#12
Quote:Credeam ca o s fiu luat la misto asa ca doar va urmaream din umbraHahadin cand in cand citeam tot ce se scrie pe forum
Nimeni nu face misto pe aiciSmile
Bine eu cateodataHaha dar nu de userii noiSmile
#13
Cand ai facut tu misto,eram adormit sau am ratat eu ceva ca nu imi aduc aminte Haha
[Image: 21ozj90.png]
#14
(04-09-2012, 10:43 AM)inuynu Wrote:
(04-09-2012, 09:54 AM)Warhell Wrote: De ce nu ai avut curaj sa postezi?

Credeam ca o s fiu luat la misto asa ca doar va urmaream din umbraHahadin cand in cand citeam tot ce se scrie pe forum

We're bad! Haha We do that all the time. Smile Sper ca ai realizat ca nu o sa te ia nimeni la misto pe aici... de ce ar face-o?

Imi pare bine ca ai venit pe la noi si iti urez o sedere cat mai relaxanta.

O intrebare: lamureste-ne in legatura cu username-ul tau.(o intrebare cu punct. Tongue)

----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#15
(04-09-2012, 11:07 AM)Terente Wrote:
(04-09-2012, 10:43 AM)inuynu Wrote:
(04-09-2012, 09:54 AM)Warhell Wrote: De ce nu ai avut curaj sa postezi?

Credeam ca o s fiu luat la misto asa ca doar va urmaream din umbraHahadin cand in cand citeam tot ce se scrie pe forum

We're bad! Haha We do that all the time. Smile Sper ca ai realizat ca nu o sa te ia nimeni la misto pe aici... de ce ar face-o?

Imi pare bine ca ai venit pe la noi si iti urez o sedere cat mai relaxanta.

O intrebare: lamureste-ne in legatura cu username-ul tau.(o intrebare cu punct. Tongue)
Cand eram mic mau pus porecla asta vine de la Florentinu ceva de genu parca si de acolo deduci tu inuynu Haha

#16
Hai ca raspund. Joc WoW privat pe serverul Freakz...m-am lasat momentan deoarece nu am mai avut cu cine sa joc, fiindca prietenii mei s-au lasat. Am un Orc Warior, si ca si clasa preferata pot spune ca am mai multe printre care Warrior, Paladin, Druid si putin Death Knight...desi cu ultimul nu am prea avut ocazia sa joc. Deocamdata nu practic sport, ultima data am facut inot, dar m-am lasat dupa un an jumate, iar inainte de inot am facut fotbal un an, m-am lasat dupa ce antrenorul nostru a iesit la pensie. Acum vreau de la anul sa ma apuc de lupte libere. Sunt taur.
Auzi, warrior-ul este cam un experiment pentru mine, am reusit sa il cresc (acum am doar 82 pe el) am descoperit cam ce magii ma avantajeaza, dar imi poti da niste sfaturi pentru magii de pvp, pvm si gliph-uri?(Sunt pe Arms) A si cam ce sa aleg ca al doilea talent pe langa Arms? Protection sau Fury?
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#17
(04-09-2012, 09:49 PM)Zamolxis1 Wrote: Hai ca raspund. Joc WoW privat pe serverul Freakz...m-am lasat momentan deoarece nu am mai avut cu cine sa joc, fiindca prietenii mei s-au lasat. Am un Orc Warior, si ca si clasa preferata pot spune ca am mai multe printre care Warrior, Paladin, Druid si putin Death Knight...desi cu ultimul nu am prea avut ocazia sa joc. Deocamdata nu practic sport, ultima data am facut inot, dar m-am lasat dupa un an jumate, iar inainte de inot am facut fotbal un an, m-am lasat dupa ce antrenorul nostru a iesit la pensie. Acum vreau de la anul sa ma apuc de lupte libere. Sunt taur.
Auzi, warrior-ul este cam un experiment pentru mine, am reusit sa il cresc (acum am doar 82 pe el) am descoperit cam ce magii ma avantajeaza, dar imi poti da niste sfaturi pentru magii de pvp, pvm si gliph-uri?(Sunt pe Arms) A si cam ce sa aleg ca al doilea talent pe langa Arms? Protection sau Fury?

hmm pe freakz zici acolo am si eu war dar la aly dar am unu la hoarda e prot ... e foarte funny hmm depinde pvp ce vrei duel sau pvp wsg de ex furry stiu eu nisto macro ii fac one-shot de ex activezi death wish+trinketele amdoua+reckelens=mult mai ales ca berseker stance da cu 20% mai mult dmg si te sfatuiesc sa te duci pe mastery sa dai reforge daca vrei furry te pot invata sa faci macro pt sa schimbi arma si scut si invers daca ai ceva neclaritati sau vrei sa jucam impreuna id meu e [email protected]
#18
Pai daca e poate ne intalnim pe joc odata...vedemSmile.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#19
Intrebarile s-au cam pus si a venit timpul ca threadul sa fie inchis.

Enjoy your stay.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Salut lume! Nek23 18 5,549 03-29-2015, 03:56 PM
Last Post: Hiperboreanul
  Salut! Hiperboreanul 31 6,857 11-19-2014, 12:06 PM
Last Post: Edd
  Salut prieteni! Jerry 34 7,268 04-02-2014, 10:23 PM
Last Post: Hydrax
  Salut Virus 18 5,555 08-17-2013, 12:03 PM
Last Post: Szekemri
  Salut Aeternitas 5 3,020 03-09-2013, 03:49 PM
Last Post: Hegan
  Salut!! ThePaladinHero 19 5,173 07-30-2012, 11:08 AM
Last Post: Szekemri
  Salut WoG.ro! Bogdan 36 11,701 01-07-2012, 03:53 PM
Last Post: Carnage
  Salut Mitrut 17 4,547 01-02-2012, 08:06 PM
Last Post: Szekemri
  Salut! Cristian 14 4,727 11-02-2011, 06:53 PM
Last Post: Szekemri
  Salut! C8ilu 17 6,250 09-12-2011, 04:45 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)