Poll: Ce locatie vi se pare mai infricosatoare?
You do not have permission to vote in this poll.
Templul lui Sleeper
48.15%
13 48.15%
Turnul cel vechi (Chromanin)
7.41%
2 7.41%
Halls of Irdorath
22.22%
6 22.22%
Templul lui Adanos (Raven)
7.41%
2 7.41%
Alta
14.81%
4 14.81%
Total 27 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G1 vs G2 (Care e mai "scary" ? )
#11
Ar mai fi si cele doua mine din G1. Cel putin cuibul minecrawler'ilor.
Sup
replyReply
#12
Ar mai fi poate si fortareata din munti unde mergi cu Lester sa iei acel document. Cel putin mie mi s-a parut destul de infricosatoare Grin
"Recollect your thoughts don't get caught up in the mix, cause the media is full of dirty tricks. Only God can judge me!"
replyReply
#13
Sau turnul.scufundat...
Am luat-o in fuga spre suprafata cand am vazut 5 zombi dupa mine..Haha
replyReply
#14
(05-05-2012, 05:36 PM)GothicFanForever Wrote: Ar mai fi poate si fortareata din munti unde mergi cu Lester sa iei acel document. Cel putin mie mi s-a parut destul de infricosatoare Grin

Zgomotele produse de harpies era infricosator si uneori chiar enervante. Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#15
Majoritatea locatiilor iti dadeau o stare de "nesiguranta" ca sa zic asa , mai ales daca jucai Gothic pentru prima oara. Cumva, cel mai in siguranta ma simteam in Tabara Noua Smile
"Recollect your thoughts don't get caught up in the mix, cause the media is full of dirty tricks. Only God can judge me!"
replyReply
#16
(05-05-2012, 05:41 PM)GothicFanForever Wrote: Majoritatea locatiilor iti dadeau o stare de "nesiguranta" ca sa zic asa , mai ales daca jucai Gothic pentru prima oara. Cumva, cel mai in siguranta ma simteam in Tabara Noua Smile

Eu ma simteam cel mai in siguranta in Old camp... indiferent de guilda pe care o alegeam. Nu stiu de ce. Poate pentru ca e cel mai bine contruit camp, inconjurat de 2 randuri de ziduri & so on.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#17
Mormantul ala din mercenary camp sigur.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#18
Templul lui Sleeper, apoi Halls of Irdorath urmat de cimitirul orcilor.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#19
parerea mea este ca gothic este cel mai tare joc...creat extraordinar de bine si de aceea poate oferi niste stari infricosatoare sau poate chiar de placere datorita modului de descriere a fiecarui lucru din joc...

a da...cel mai infricosator mi se pare templul lui Sleeper...si Halls of Irdorath de asemeni dar mai putin Grin
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Care este tabăra voastră preferată? Ducipal 47 18,527 08-12-2013, 11:34 AM
Last Post: DYgYTaL
  A fost vreun lucru care v-a placut mai mult in G2 decat in G1 ? Dar Invers ? GothicFanForever 4 2,086 04-11-2013, 08:51 PM
Last Post: GothicFanForever
Wink Care dintre side-questuri vi s-a parut cel mai interesant? G1/G2 GothicFanForever 1 1,379 04-10-2013, 10:48 PM
Last Post: Szekemri
  care sunt taberele de la gothic 3? Hegan 4 1,680 08-11-2011, 07:20 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)