Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
60.000 si la mai mare?!
#11
Sa atingem urmatorul prag, atunci!
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#12
DA! ar fi super!
Am Descoprit Control Panel Am evoluat!>Grin:clap:
replyReply
#13
Deja suntem in apropierea 35.000 Wink
Fighting back!...
replyReply
#14
Si acum ar fi vremea sa ne apucam sa facem mai multe lucruri serioase in comunitate. Tutoriale, moduri etc. Gothic este unic si merita o comunitate unica.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#15
Pai eu fac! Insa, cum forum-ul incepe sa se largeasca cu tot mai multi membri, ne trebuie mai multi devotati. Propun sa existe pentru fiecare Gothic un Tutorial cu Misiuni. Ma ocup eu de Gothic 3 daca tot am inceput. Insa la Gothic 2 is ... bata/ghinda/varza cum iti vrea voi, trebuie sa gasim pe cineva care stie misiunile (sau sa lucreze doua persoane impreuna).
Fighting back!...
replyReply
#16
(09-24-2011, 09:06 PM)Dastan Wrote: Pai eu fac! Insa, cum forum-ul incepe sa se largeasca cu tot mai multi membri, ne trebuie mai multi devotati. Propun sa existe pentru fiecare Gothic un Tutorial cu Misiuni. Ma ocup eu de Gothic 3 daca tot am inceput. Insa la Gothic 2 is ... bata/ghinda/varza cum iti vrea voi, trebuie sa gasim pe cineva care stie misiunile (sau sa lucreze doua persoane impreuna).

Exact. Trebuie membrii devotati.
Cu ajutorul lui Oldnick sper ca modul sa fie gata cat de curand si asta sa fie un impuls pentru toti membrii.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#17
poate te referi la membrii activi, ca dinastea care intra din an in paste (ca mine cateodata Haha ) avem destui Smile
replyReply
#18
(09-24-2011, 09:06 PM)Dastan Wrote: Pai eu fac! Insa, cum forum-ul incepe sa se largeasca cu tot mai multi membri, ne trebuie mai multi devotati. Propun sa existe pentru fiecare Gothic un Tutorial cu Misiuni. Ma ocup eu de Gothic 3 daca tot am inceput. Insa la Gothic 2 is ... bata/ghinda/varza cum iti vrea voi, trebuie sa gasim pe cineva care stie misiunile (sau sa lucreze doua persoane impreuna).

Pot incerca eu la Gothic 2.
Sup
replyReply
#19
(09-24-2011, 09:31 PM)warhell Wrote:
(09-24-2011, 09:06 PM)Dastan Wrote: Pai eu fac! Insa, cum forum-ul incepe sa se largeasca cu tot mai multi membri, ne trebuie mai multi devotati. Propun sa existe pentru fiecare Gothic un Tutorial cu Misiuni. Ma ocup eu de Gothic 3 daca tot am inceput. Insa la Gothic 2 is ... bata/ghinda/varza cum iti vrea voi, trebuie sa gasim pe cineva care stie misiunile (sau sa lucreze doua persoane impreuna).

Pot incerca eu la Gothic 2.

Asteptati putin pana ce terminam cu modul, apoi mai dau eu ceva informatii secrete. Tongue
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#20
Ok, atunci mai astept inainte sa incep.
Fighting back!...
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)