Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic II: Minele Din Khorinis
#11
Eu am mai simtit si sete de sange vazand asa de multi orci cu corturi instalate frumos in jurul castelului, am stiut ca o sa dureze ceva pana o sa incep sa tai prin ei. Intre timp, cat am vizitat cele 3 mine am crezut ca dupa orice copac se ascund niste snapperi gata sa sara pe mine si sa ma faca mic-dejun, si asa s-a intamplat de cateva ori...
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#12
imi parea rau cand am vazut cum era catapulta aia orca infipta in castel....si cand vedeam totzi copacii de pe camp fara frunze(arsi de dragoni)...mi-am dat seama ce najpa a fost akolo cand au atacat inamicii...
replyReply
#13
Ala era parca un berbec urias infipt in zid, si da, era foarte naspa (dar nu mi-e mila de toate victimele arse mwhahahahahahahaha) - dupa cum am vazut si in filmuletul cu atacul dragonilor.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#14
app.....mi-a plakut foarte mult faza din VOM in care.....bn...cand te duci sa ucizi dragonu' de gheatza din Nord....este undeva o pestera cu nijte banditzi...si langa acea pestera mai e una cu nijte goblini...ei...in pestera aia de la goblini...se afla un Chest...cand il deschizi...ce se aude baietzi??? si ce apare???ia sa va vad....
replyReply
#15
apare un ORC si urla, era sa fac INFARCT Haha)))))))))))))))))))))))
si mai sunt si niste ice wolves pe acolo...asta daca treci de Ice Golems
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#16
frate...crede-ma ca jucam la 3 noaptea....cu patura in geam sa nu ma deranjeze lumina de la neoanele de afara...si era bezna in camera....si ce-i culmea ca si in joc era noapte...si cand am auzit urletu' ala si "hrashcait-ul"..ala de sabie.....frate...m-am sculat de la PC si am fugit la 3 metri de comp..si stateam aja si ma uitam sa vad ce se intampla....dar cand am vazut ca era Orc....aaaaaaa....poi treci la tata...load game.....m-am dus la chest...and killed him...
replyReply
#17
bwhahahahahahaha Haha)) is niste faze.... pur si simplu teroare de DOOM3...
Sau cand omori cativa monstrii, crezi ca ai terminat cu ei si te pui sa bei niste potiuni, sa mai manci ceva Tongue si vine de dupa colt un dragon snapper si tu nici n-ai sabia scoasa.... eu injur pana dimineata... si saptamana urmatoare Haha
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#18
da cand te chinui sa ucizi un warg......si ( bine acum vb. in numele celor care au patzit ca si mine...au ajuns in Valley of the Mines...cu eroul aproape cum ti-l da la inceputul jocului...)...si te batzi u akolo cu un warg....dupa care incepi sa fugi....si unde ajungi....in locuri pline de orci care urla din toate partzile..."I got you"...si scot sabiile...( frate...te c**i pe tn nu altceva)..Wink)
replyReply
#19
Deci chiar nu mi-a placut in VoM in cap 2... pericolul ma pandea tot timpul, un coleg de-al meu mai imi si spune ca un lurker, sau snapper nu mai stiu, l-a bagat intr-o pestera si l-a omorat pentru ca mai apoi sa-l mance. Poate a exagerat... da' de atunci merg tot timpul pe acolo cu arbaleta/arcul/scrollul in mana sa vad ce-i in fata.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#20
dap..yo la fel..merg cu arcul sa vad ce e in fatza...si dupa ce vad...scot toporul...si dai...!!! jap.....arde-l...valei!!! Haha
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic Remake Szekemri 59 7,501 03-19-2024, 07:43 PM
Last Post: Cyrus35
  20 ani de Gothic 2 Cyrus35 0 452 11-27-2022, 09:05 PM
Last Post: Cyrus35
  Să jucăm Gothic 1 pentru prima dată - 2018 FrenzyRageQuit 2 2,070 02-09-2018, 10:33 PM
Last Post: FrenzyRageQuit
  Gothic 2 Gold Edition problema ZeKo 3 2,593 07-05-2017, 10:04 PM
Last Post: ZeKo
  gothic 4 probleme cu incarcarea salvarilor danclaudiu95 2 2,067 06-27-2017, 09:21 PM
Last Post: cornel
  the history of Khorinis mod dark_angel555 3 2,296 03-16-2017, 06:25 PM
Last Post: Daenvgiell
  Download Gothic iReal2015 2 2,126 12-18-2016, 10:25 PM
Last Post: iReal2015
  Gothic 2 - Nelamuriri simba10 0 1,547 11-16-2016, 12:01 AM
Last Post: simba10
  Gothic 2 Velaya directX in romana Grim 4 2,489 10-30-2016, 10:24 AM
Last Post: Grim
  Gothic III Forsaken Gods in limba romana Grim 2 2,228 10-15-2016, 02:44 PM
Last Post: Grim

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)