Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bible Questions
#41
@ufy: In orice caz, Apocalipsa nu are 12 zile!
@bechristian: Ai 666 posturi, mai posteaza ceva repede!!!!! =)) [glumesc]
replyReply
#42
Necro fa o predica Wink
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
replyReply
#43
(12-30-2009, 10:11 AM)Z3R0 C00L Wrote: Necro fa o predica Wink

Would that interest you?
replyReply
#44
=)) asa. deci. undeva in biblie, nu stiu unde [erau citate in cartea despre care iti ziceam in religion thread si de care nu o gasesc =))] chestia cu adam si eva [deci ar trebui sa fie la geneza] cand munceau in gradina si au vazut pe cer ca o caleasca cu roti de foc trasa de cai de foc zburand spre soare, sau ceva de genu. sa gasesc cartea, si iti dau citatele exacte Smile oricum, ce parere ai despre asta?
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#45
Hmm.. o caleasca cu cine?
replyReply
#46
(12-30-2009, 02:00 PM)ufy Wrote: =)) asa. deci. undeva in biblie, nu stiu unde [erau citate in cartea despre care iti ziceam in religion thread si de care nu o gasesc =))] chestia cu adam si eva [deci ar trebui sa fie la geneza] cand munceau in gradina si au vazut pe cer ca o caleasca cu roti de foc trasa de cai de foc zburand spre soare, sau ceva de genu. sa gasesc cartea, si iti dau citatele exacte Smile oricum, ce parere ai despre asta?

Asta nu e mentionata in Biblie.
replyReply
#47
asa. dada. am gresit. deci Haha
scria daniken
'adam si eva s-au inspaimantat cand au vazut pe cer un 'car luminos', pe care 'patru vulturi stralucitori' il trageau prin nori... adam a vazut limpede cum iesea fum dintre roti. asa este inregistrata intamplarea in 'manuscrisele de la marea moarta'

mai detaliat n-am rabdare sa-ti scriu Haha
scuze, stii ca sunt cam ametit Haha
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)