Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avatare si semnaturi
#11
Avatar cu Gigi Becali, idolul meu, razboinciul luminii.
replyReply
#12
Vad de ce l-ai ales pe acest warrior ca idol, uite ce privire agera are. Smile
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#13
Alex Wrote:d0rYnpl, ce inseamna GLaDOS?

Alex, GLaDOS inseamna Genetic Lifeform and Disk Operating System, si reprezinta un "personaj" din Portal (desi este antagonista principala, GLaDOS are in liniile sale de dialog numai lucruri amuzante si sarcastice in acelasi timp, ceea ce o face un personaj unic), jocul de succes al companiei Valve. Portal face parte din pachetul The Orange Box, alcatuit din Half-Life 2 Episode 2, Portal si Team Fortress 2, trei jocuri pe care chiar ti le recomand sa le joci.

Ontopic: Inainte de "a doua refacere a forumului" aveam in semnatura "Ziua 23" dintr-un jurnal aflat in Templul lui Sleeper, iar acum am "Ziua 28". Ma intreb ce zi va mai urma...
replyReply
#14
Ce jurnal, unde l-ai gasit?
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#15
Offtopic: Hell King, jurnalul despre care vorbesc se gaseste pe undeva prin Templul lui Sleeper, si a apartinut unuia din sclavii care au sapat in munte pentru ca Orcii sa poata construi templul.
Ontopic: Acum am "Ziua 67" in semnatura. Grin
replyReply
#16
Se pricepe Dorin la bannere, nu? Va place?
Mersi din nou. Grin
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#17
Da, e bunicel... De fapt al tau e chiar misto.
replyReply
#18
HahaTare, Alex, foarte misto, Dorin asta e bestial, se pricepe.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#19
Dupa cum vedeti, mi-am schimbat din nou avatarul si semnatura. La avatar am o imagine noua (super beton), iar la semnatura, "Ziua 78". (Ultima zi, oare?) Grin
replyReply
#20
Dorin, poate ai putea chiar sa faci o poveste din jurnalul ala, de la ziua 1 la ziua 78 sa povestesti tot si sa o postezi... Nu e o idee rea.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)