Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apocalipsa, 666, Mark of the Beast, Anti-Christ
#31
si eu frate ma uitam anu trecut la ele in fiecare vineri dar acuma nu prea (stiti mai este un diavol asa imi spune bunicamea internetul Haha )
replyReply
#32
=)) buna, buna asta =))
nu, dar au inceput sa dea reluari, si le vazusem. adica am vazut fiecare episod de cel putin 2 ori.
ala cu demonul din copil care zboara peste copaci l-am vazut de cel putin 5 ori Haha
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#33
Dar asta nu reprezinta o limita, ci o modalitate de a-si ascunde adevarata infatisare. LOGIC ca nu reprezinta o limita... of, frate... Si oricum, nu eu am inventat chestiile astea, le-am citit/auzit din alte parti.
replyReply
#34
sunt multe mistere fara de capat si multe case care au o poveste
replyReply
#35
(11-22-2009, 12:49 PM)Ilidan Wrote: sunt multe mistere fara de capat

De exemplu...?
replyReply
#36
adika moartea mai multor persoane, si gasirea unui faptasi nevinovat adika acela care era de vina pentru acele crime este acum in libertate :|
replyReply
#37
(11-22-2009, 02:28 PM)Ilidan Wrote: adika moartea mai multor persoane, si gasirea unui faptasi nevinovat adika acela care era de vina pentru acele crime este acum in libertate :|

Acest lucru are loc din cauza incompetentiei organelor de politie.
replyReply
#38
pai de asta apar fantomele Haha dincauza :| negaserii pacii Haha
replyReply
#39
(11-22-2009, 04:31 PM)Ilidan Wrote: pai de asta apar fantomele Haha dincauza :| negaserii pacii Haha

Isaia 13:21: "ci fiarele pustiei isi vor face culcusul acolo, bufnitele ii vor umplea casele, strutii vor locui acolo, si stafiile se vor juca acolo." - exista fantoma/stafii/naluci etc.
replyReply
#40
Mai intreb ceva si gata Haha: Cine este anti-christul (definit . Cum il recunoastem>?)
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  2012 - Apocalipsa sau Coincidenta? Kristi 43 12,004 10-19-2009, 08:32 PM
Last Post: Carnage

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)