Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apocalipsa, 666, Mark of the Beast, Anti-Christ
#61
=))) priveste partea buna. ai imaginatie :>
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#62
Nu serios =)) am vazut un film Fiara despre un anitchrist =)! Avea o secretara buna =))
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
replyReply
#63
(01-03-2010, 09:38 AM)Z3R0 C00L Wrote: Nu serios =)) am vazut un film Fiara despre un anitchrist

Left Behind sau The Omega Code?
replyReply
#64
1.nu cred ca v-a veni

2.posibil

3.ce e aia

4.exista multa lume

[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#65
terente cred ca ar fii cazul sa inlaturi una din cele doua thread-uri despre apocalypsa...nu de alta dar e suficienta una singuraWink
a scuze...am crezut ca nu l-ai inchisWink
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#66
(10-06-2011, 08:35 PM)Hegan Wrote: 1.nu cred ca v-a veni

2.posibil

3.ce e aia

4.exista multa lume

Nu vreau sa te jignesc dar postul tau chiar nu isi are baza... Poti sa creezi o propozitie completa si corect, nu sa pui exista multa lume, la anti-christ....
Dumnezeu fie cu tine...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#67
Bun pai apocalipsa nu putem fi siguri ca v-a veni,Dumnezeu nu a specificat cand si 666 ar putea fi ,am vazut la o emisiunea cu nu stiu ce intoarce a secolelor,ce e mark of beast?Adica bestia aia care a zis ca v-a veni pe pamant sa ne ucida?

[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#68
(10-06-2011, 08:57 PM)Hegan Wrote: Bun pai apocalipsa nu putem fi siguri ca v-a veni,Dumnezeu nu a specificat cand si 666 ar putea fi ,am vazut la o emisiunea cu nu stiu ce intoarce a secolelor,ce e mark of beast?Adica bestia aia care a zis ca v-a veni pe pamant sa ne ucida?

Nu cunosti inca nimic. Fara suparare. Nr. 666 reprezinta cu totul si cum totul altceva. Iti recomand episoadele din BBC: Bible Mysteries si apoi o sa vezi ce-i cu nr. 666 si cu alte mistere din Biblie...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#69
Nu cu a secolelor scuze.

[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#70
Haha...eu nu cred in chestia cu apokalypsa...poate o sa fie o invazie ietiHaha...glumesc...nu-mi place sa ma gandesc ca va muri cineva...pentru ca niciunde nu e specificat cand va fii sfarsitul lumiiWink
app...inca un lucru legat de vikingi......nordicii crstinizati credeau ca in anul 1000 va fii apocalypsa...si nu a fost...genratie parintilor nostrii a crezut la fel...si din cate se vede suntem vii...eu nu inteleg de unde pana unde sa ajuns de la un calendar mayas...la gandul referitor la venirea apocaslipsei...poate nu au stiut ei sa numere mai mult???Haha
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  2012 - Apocalipsa sau Coincidenta? Kristi 43 12,287 10-19-2009, 08:32 PM
Last Post: Carnage

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)