Poll: Credeţi că acest 'război' va evolua în ceva mare?
You do not have permission to vote in this poll.
Da !
75.00%
3 75.00%
Nu ! Americanii nu vor renunţa la "aliatul" său "loial"
25.00%
1 25.00%
Total 4 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[DISCUTIE] Războiul din Palestina
#1
Israelul a început să atace Fâşia Gaza din ce în ce mai mult, dar se pare că Egiptul nu dă nici un semn de a interveni, ceea ce e cam nasol..cel puţin din punctul meu de vedere.
Nu înţeleg ce mai încearcă Obama să discute cu evreii? Cică a încercat să îi convingă, dar nesperat..Haha
Şi-au cam luat-o în cap aceşti nesimţiţi care atacă un mic stat care nu are dreptul la răspuns, datorită sistemul anti-rachetă.
Acest sistem mi se pare penibil. Mi se pare că încearcă să distrugă războiul, aşa cum îl cunoaştem noi.

http://www.gandul.info/international/raz...a-10327620
Sup
#2
Câteva poze inspirate din viaţa reală care arată ... cum ştiu evreii să lupte :

Show Content

Asta se întâmplă când ... cineva începe un lucru şi nu este lăsat să îl termine.
Sup
#3
Cand e vorba de un razboi, indiferent cat de "mare" sau "mic" nu cred ca parerea mea influenteaza evenimentele actuale... dar eu cred ca acest "razboi" nu va afecta tarile din europa (poate doar financiar)
#4
(11-18-2012, 10:10 AM)Warhell Wrote: Câteva poze inspirate din viaţa reală care arată ... cum ştiu evreii să lupte :

Show Content

Asta se întâmplă când ... cineva începe un lucru şi nu este lăsat să îl termine.

Tu vorbesti despre rusi si evrei ca sunt niste nimicuri... uita-te la ce au facut nemtii tai in al II-lea razboi mondial http://www.dailymail.co.uk/news/article-...st-SS.html Asa ca te rog sa ai bunul simt sa nu mai condamni alte popoare de exact aceleasi lucruri de care sunt vinovati si sfintii tai nemti.
#5
(11-18-2012, 10:10 AM)Warhell Wrote: Câteva poze inspirate din viaţa reală care arată ... cum ştiu evreii să lupte :

Deci tu chiar nu te inveti minte. Daca mai faci un singur apropo jignitor la evrei sau orice alt popor voi aplica regulamentul intr-un mod in care nu-ti va placea.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#6
Nu ştiu cum să-ţi răspund fără să fiu rasist Kristi.
Nemţii împuşcau majoritatea timpului evreii, evreii care uite ce fac astăzi în Palestina, evreii care conduc în acest moment lumea, evreii care aruncă rachete şi se ascund sub un sistem de protecţie, evreii care fac ce vor ei, pe scurt.

Dacă tu crezi că nemţii erau mai răi ca evreii, atunci greşeşti enorm.

Ok, închideţi topicul atunci, îmi cer scuze ..
Sup
#7
@Warhell A doua poza ..este epica! Haha
#8
(11-18-2012, 10:50 AM)Warhell Wrote: Ok, închideţi topicul atunci, îmi cer scuze ..

Ok, cum vrei.Tongue
Thread Closed


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  [DISCUTIE] Teoria chibritului - Pepenele Kristi 100 21,890 10-29-2012, 01:18 PM
Last Post: Robi
  [DISCUTIE] Fenomene Stranii Raducu' 38 11,112 02-17-2012, 07:13 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)