Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Coltul meu de WoG] That's who I am
#11
(11-21-2012, 02:14 PM)meph144 Wrote: Tipic romanesc.A gresit aratai unde nu te apuca sa il faci needucat lenes si mai stiu eu ce.
Daca tu scrii corect nu inseamna ca si eu sunt obligat sa o fac.

1.Nu is roman 100%, deci nu e tipic romanesc:p.
2.Nu esti obligat, da poti sa ai bun simt sa o faci.
3.Tipic romanesc e sa faca treburi pe jumate, in loc sa imi rup un deget sa scriu ,,foarte,, , mai bine pun un ,,fff,, si scri acelasi lucru de 3 ori.
#12
(11-21-2012, 01:24 PM)meph144 Wrote: Romania este in decadere ce te astepti de la limba?

Vrei sa zici ca e corect sa nu ne mai pese de limba din moment ce Romania e asa cum e? Tu daca treci pe langa o casa cu ferestrele sparte, te apleci, iei o piatra si mai spargi o fereastra (gandindu-te ca o fereastra in plus sau in minus nu conteaza) ?
#13
yo dudes ... nu am scris cu k-uri si sh-uri si alte .... din astea
astazi am avut ce mai fucked up day :@
tot ma cert cu tatal meu si el tot ma face prost si ca nuss bun de nimic si pe zi ce trece parca il urasc din ce in ce mai tare
singura mea scapare
e sa scriu poezie
sa ma detasez de tot
s-apoi sa spun ''cemi pasa mie''
pam pam acum le-am facut stiu ca nu e mult dar imi place ce fac
am luat un 10 la bio dar matematica la scoala ma doboara Sad la romana ma mai descurc dar matematica ... sunt la pamant off cine a mai inventat tezele si simularile astea pun profesorii pe mine presiune cat nu pune mama mea .... e naspa sa fii intra8a Tongue

cred ca toata muzica asta rap/hip-hop ma ajuta sa intampin/trec prin problemele mele mai usor si sa nu credeti ca nu am probleme
#14
Şi zici că te descurci la română ? Smile
De ce nu ne arăţi că te descurci la română şi aici pe forum?

Eu cel puţin n-am înţeles prea multe chestii din postul de mai sus.
Sup
#15
@Roby Este de ajuns sa traiesti in romania.
Am bun simtu de ai lasa pe altii in pace sa faca ce vor cat timp nu ma deranjeaza pe mine sau pe altcineva.
@Kristi Nu.Vreau sa zic ca nu ar trebui sa fiti atat se surprinsi/indignati ca un user a facut cateva greseli de gramatica.Nu cand atatia sunt mult mai rau.
#16
Si zici ca(,) clasa a 8 a e grea? Nu mi s-a parut grea deloc, nici macar matematica, era floare la ureche, daca zici ca e greu intr-a 8, atunci la liceu cum o sa fie?Smile
[Image: 242idki.png]
#17
(11-21-2012, 10:16 PM)Carnage Wrote: daca zici ca e greu intr-a 8, atunci la liceu cum o sa fie?Smile

Nu o sa fie
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



#18
Cum?La liceu n-o sa fie greu?VAI DE VIATA MEA,habar nu ai ce vorbesti.Si daca matematica din a 8-a e grea,inseamna ca ai o mare problema.Si-l urasti pe tac-tu ca te face prost?=))).Generatia noua are o mare problema :-?
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


#19
(11-21-2012, 10:16 PM)Carnage Wrote: Si zici ca(,) clasa a 8 a e grea? Nu mi s-a parut grea deloc, nici macar matematica, era floare la ureche, daca zici ca e greu intr-a 8, atunci la liceu cum o sa fie?Smile

Mie clasa a 8-a mi s-a părut foarte grea. Era şi presiunea examenelor, şi de două ori pe săptămână trebuia să mergem cu o oră înainte de începerea cursurilor la şcoala pentru a ne medita gratis ... au fost singurele meditaţii pe care le-am luat.
În schimb, la liceu s-a schimbat radical, e altă viaţă, până pe a 12-a, a 11-a eşti mai relax.
Sup
#20
(11-21-2012, 10:25 PM)Hegan Wrote: Nu o sa fie

Cauta pe net niste probleme de clasa a XII-a (M1) si o sa-ti schimbi parerea.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)