Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Intrebari
#11
Roby un computer care nu are piesele originale, nu mai are performante maxime niciodata, adica din moment ce incepi sa schimbi din el nu o sa ai cu el performate cu adevarat maxime. Si in plus piesele vor ceda mai repede.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#12
Nu neaparat...
Dar unele pc uri noi
Au 4 gb ram
Placa de 1 gb
Si procesor de 2ghz...
Haha)
#13
@ roby14, man, chiar nu ai priceput,serios...e vorba de un DELL si astea sunt strong,crede-ma,poti sa mai intrebi cunoscatorii,nu ca m-as da eu unul din aia,eu pur si simplu sunt utilizator de PC-uri fel si fel.
Ce ai specificat tu mai sus crezi ca e mai bun decat ce am zis eu ca aere Dell-ul ? Cred ca te inseli.
Eu am zis ca e PC si nu laptop.Si inca ceva:de unde crezi ca la astea noi e ceva putred? Eu am acasa 2 laptopuri care unul din ele e de 8 ani.Amundoua au fost noi noute si nici unul nu are nimic...asa ca,nu prea se potriveste la toate.

@ inuynu, placa video separata 200 RON si UPS-ul vreo 350 RON,deci in total 2600 + 550= 3150 RON
@ Zamolxis1 , corect man,asta incercam si eu sa explic.
Dumnezeu este singurul meu STĂPÂN, iar familia mea singura mea COMOARĂ !
#14
Amd phenom x4 960t
3ghz in 4 core ( se poate debloca in 6 core)
E mai bun ca i5-ul si mai ieftin:p
Asta incerc sa explic...
#15
@ roby14 ma faci sa rad,serios.
3,1 GHz cu 6 nuclee...chiar nu are rost sa ne contrazicem roby14.Ce explici tu nu ma convinge pe mine si nici pe altii de pe aici.Dar nu are sens sa intram in polemici,mai ales ca tu ai inceput cu 1200...De fapt eu pusesem o intrebare si tu ai inceput cu alte probleme.
Rog un moderator sa inchida,am aflat ce am vrut.Multumesc.
Dumnezeu este singurul meu STĂPÂN, iar familia mea singura mea COMOARĂ !
#16
Oke, gata


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)