Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arc sau arbleta?
#11
magic crossbow cu sigurantza.......200 DMG....n-ai ce spune frate....omori un om dintr-o lovitura.....si nu numai....chiar si multe animale..le dobori dintr-o lovitura....
replyReply
#12
Da, pacat ca nu gasesti mai multe magic bolts... sau sa poti invata sa faci cateva, din bolts simple, aquamarine, holy water, si o reteta Grin.
Nu mai stiu ce am auzit, dar este un arc mai special in Gothic 1? ceva de foc?
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#13
I Gothic 1...nu am gasit...dar in NOTR...exista CU SIGURANTZA(unu' la Dexter, la banditzi akolo...)..si am gasit si Magic Bow....cool dude!!
replyReply
#14
prefer arcul...chiar daca nu este la fel de puternic ca si arbaleta
I bless you in the name of Innos.May the Lord's fire burn is your heart and give you the strengh to act according to justice.
replyReply
#15
DAp..si yo lupt cu arcul.... arbaleta ma enerveaza..pentru ca...in momentul in care vreau sa trag..se pune jos...trage.....si pana incarca....dureaza...(mai ales daca vin 3-4 orci spre mine...apuca sa ma loveasca)..dar cu arcul...imediat se rezolva...
replyReply
#16
Mie mi`a placut mai mult arcul.

Am si eu o intrebare , sunt templar , si vreau si eu sa stiu unde gasesc un trainer ptr arbaleta si sabie 2 handed?
You are a Mora !
replyReply
#17
Cor Angar te poate invata 2-handed skill si pentru arbaleta antrenor....hmm Scorpio cred ca te invata, dar abia in capitolul 4 cand e la Cavalorn dar nu-s sigur.

On-Topic: Eu in G1 am ramas fidel arbaletei.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#18
Cor Angar nu mah invata 2 handed.
You are a Mora !
replyReply
#19
eu am mers tot pe Arc in G1
Stand up for something or die for nothing.
replyReply
#20
Arbaleta. Are damage mai mare.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)