Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arc sau arbleta?
#41
(03-17-2012, 02:04 AM)soul of darknes Wrote: TOPIC de anu trecut Haha

Remarca inutila. Evita offtopicul.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#42
Pana acum cateva zile am jucat numai cu arcul dar cand am luat un crossbow cu 90 dmg in mana(Gothic II), dragoste la prima vedere <3.
TeamSpeak 3 Server : myrtana.teamspeak.ninja
Ma gasiti pe TS3 aproape in fiecare zi Smile

replyReply
#43
Da, am observat si in walkthrough-ul tau. Ma bucur ca mi-ai citit mesajul. Smile
Sup
replyReply
#44
Eu joc intotdeauna cu arbaleta. Nu stiu dar arata mult mai fain o arbaleta decat un arc si face damage mult mai mare, precizia e mult mai buna, iar look-ul grozav. Arcul este in contradictie cu toate astea, desi in G1 am folosit arc si 1h sword in contradictie cu traditia mea de a folosi Crossbow si 2h. Am folosit asa deoarece in primele 2-3 chaptere nu gasesti nici urma de arma 2h...
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#45
Arc total deoarece arata mult mai fain.Eu chiar nu prea folosesc arcu in gothic 1 foloseam crossbow-ul deoarece are cel mai mare damage o puneam ca arata mai marfa arma+arc sau arbaleta eu foloseam doar urziel sau arma lu wolf.Arcul mi se pare bun deoarece e rapid.
replyReply
#46
Degeaba e mai rapid daca o jumate' de ora dai pe langa tinta. Arbaleta e mult mai buna.
Sup
replyReply
#47
Parerea ta.Eu daia imi place arcu. Si cum am mai zis joc mai mult cu arma One-Handed
Imi place sa fiu rapid.Ninja Time Haha
replyReply
#48
Eu sunt pe principiul, incet dar mult damage. Nu rapid si putin. Sincer eu tot timpul joc cu arbaleta si 2h, doar in G1 am jucat cu arc si 1h...e naspa la arc ca ratezi mult tinta, iar cu arbaleta chiar daca esti doar marksman nimeresti arpoape de fiecare data cu un damage considerabil.
Show Content
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#49
Stiu ca da mult damage Haha e marfa in notr magic crossbow Haha
A aparut episodu 8 :X:X acu il vizionez
replyReply
#50
Uite un exemplu din viata de zi cu zi. Uite, un boxeor de la categoria Usoara care e foarte rapid, daca s-ar bate cu unul de la categoria grea incet dar puternic. Acele micu ,l-ar ameti un pic pe adversar, dar la primul pumn e jos...cam asa e si cu armele.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)