Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proiect mod
#61
(02-24-2014, 03:59 PM)Dorel Wrote:
(02-24-2014, 03:56 PM)soul of darknes Wrote: Arata foarte bine !

Daca te referi la armuri sunt de acord, imi plac si mie dar se putea si mai bine, videoclipul este primul test, am ceva mai bun.

La video, ala care taie lemne are un picior in pamant Haha si copacii nu se vad cum ar trebui (in 3ds Max nu se vad ca in Gothic), deci trebuie sa ii schimb.
Daca asta e primul test video, imi dau seama cum o sa fie versiunea finala.
Armura a 2-a e o roba de magician combinata cu armura ?
replyReply
#62
Nu e de mag, e roba aia de judecator combinata cu alta armura.
FlowerFlower
replyReply
#63
Cateva imagini.

[Image: bgodxj.jpg]

[Image: oa3ofa.jpg]

[Image: 2r5syts.jpg]

[Image: 2u76gkx.jpg]

[Image: 2l8f5t2.jpg]

Pana acum am introdus arbalete si arcuri noi(armele le folosesc pe cele din pathcul din risen). Am modificat unele armuri(6 in total, unele modificate complet). Am introdus npc-urile cu rutinele necesare si mai multe chestii, mai am sa fac misiunile unde imi va fi mai greu caci nu prea stiu ce sa fac. Momentan nu am schimbat decat capul eroului, dar le voi schimba si la npc-uri caci deja le am facute.

O sa mai postez dupa ceva timp noi imagini cu evolutia modului.
FlowerFlower
replyReply
#64
in ce limba o sa fie ?
replyReply
#65
Nu schimba capul la erou.
replyReply
#66
Mă bucur să văd poze atât de smechere pe wog.ro. Dorel, Like
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#67
(04-26-2014, 03:02 AM)Kick Start Wrote: in ce limba o sa fie ?

(04-26-2014, 09:37 AM)meph144 Wrote: Nu schimba capul la erou.


(04-26-2014, 09:41 AM)Cor Angar Wrote: Mă bucur să văd poze atât de smechere pe wog.ro. Dorel, Like

@Kick Start, pentru prima versiune o sa fie in romana, apoi mai vedem. (o sa incerc sa fac si vocile)

@meph, capul eroului nu este tot din Gothic 2, este unul cu o grafica mai buna si textura mai buna, la fel cum o sa fie la toate npc-urile. (trebuie sa schimb capul eroului caci nu este acelasi cu Hero Nameless)

@Terente, multumesc.Flower

@OldNick, stiu ca inca te mai uiti pe aici, asa ca multumesc din nou pentru 3ds-urile oraselor, sunt magnifice. Smile
FlowerFlower
replyReply
#68
si ce story va avea? despre ce o sa fie vorba?
replyReply
#69
(04-26-2014, 08:56 PM)Kick Start Wrote: si ce story va avea? despre ce o sa fie vorba?

Aici e mai complicat, inca nu e pusa la punct povestea, dar oricum nu as posta aici deoarece nu vreau sa se stie, cei care o sa il joace sa afle povestea pe parcurs, exact ca aunci cand ai jucat Gothic prima data. Smile
FlowerFlower
replyReply
#70
Arata bine modul.

Legat de cap..multe nu arata bine din perspectiva jucatorului.(forma de pepene)
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)