Poll: care sunt cei mai buni prieteni ai lui nameless?
You do not have permission to vote in this poll.
diego
26.80%
26 26.80%
milten
16.49%
16 16.49%
lares
5.15%
5 5.15%
lester
10.31%
10 10.31%
gorn
15.46%
15 15.46%
lee
9.28%
9 9.28%
xardas
16.49%
16 16.49%
Total 97 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cei mai buni prieteni
#11
Diego.....se intalneste cu el...inca de la inceputul lui G I.....yo cred ca Nameless il are pe Diego...cel mai bun prieten...
replyReply
#12
Cei 4 au fost introdusi in joc pentru a arata jucatorului ce cale poate sa aleaga, magician si ierbalist - Milten, razboinic 2 handed weapons cu heavy armor- Gorn , 1 handed weapon warrior cu arc si thief bazat pe dexterity - Diego, si pierde-vara habarnist drogat - Lester. ei au devenit prietenii cei mai apropiati ai eroului si nu cred ca vor disparea personajele lor din nici un joc din serie ce va urma.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#13
Nici nu vreau sa dispara aceste personaje din serie..si nici voi nu vretzi...si nimeni nu vrea....pt ca altfel nu s-ar mai pastra frumusetzea jocului...
replyReply
#14
Fleshu Wrote:vai doamne... toti care apar si in g2... aia sunt prietenii... Smile nu mai excludeti ...

nu mai... dar ma refeream la cei pe care ii iei pe barca... cei care sunt in g1, si in g2 ii iei pe barca...
replyReply
#15
As mai paria si pe Lester...de fapt...Lester, Diego, Milten si Gorn.......astia-s adevaratzii prieteni.....intotdeauna vei primi ajutor de la ei cand ai nevoie...
replyReply
#16
Diego , Gorn , Xardas si Milten
You are a Mora !
replyReply
#17
Diego,Lee,Milten...
replyReply
#18
cei mai buni prieteni ai mei din gothic 1 sunt xardas, diego shy gorn
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
replyReply
#19
Toti mi se par cei mai buni prieteni...:Grin:
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#20
cei mai buni prieteni sunt milten,gorn si lester dar sa nu-l uit pe deigo care cred ca este foarte important.pe xadras il vad ca mentor sau mai bine zis cel ce se foloseste de nameless
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)