Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sugestii pentru server
#41
BAAAAAAA!!! <3 Eu non stop jucam daca era sa fie.. Faza e ca prima data juca lumea.. da dupaia .. mai rarut.. DA EU VREAU SEEERVEEER .. Stiti asta, si tu Dorel .. Doar ca eu nu puteam intra Sad . Dar ma jur ca daca deschideti svr, voi face orice sa pot intra.. Grin si o sa va aduc si jucatori, cel putin 2 3 care stiu sigur ca joaca ;P .. Dar mno, ar fi tare dinou redeschis svr :X .
Si asa comunitatea e cam moarta Sad . Trebe ceva nou care sa atraga playeri Tongue , eu zic sa facem un server.. si eu o sa fac in asa fel incat sa intre lumea, fac video-uri smechere si alte chestii care sa atraga playeri.. Eu zic ca daca iesea un joc smecher nou gen un Gothic 5 care sa fie tare si in TOP, romanii sigur o sa joace.. si mai ales gameri din Romania, cei care fac YT, si asta inseamna ca astia de fac YT o sa influenteze lumea sa joace Tongue , si cum asta e singura comunitate de Gothic/Risen din Romania, sigur o sa intre aci si mna.. mai departe se stie Tongue, eu chiar daca nu postez eu tot intru si ma uit la posturi Grin . "Speranta moare ultima" . Dc nu facem un sondaj cu cine vrea sv si cu cine nu ? Smile Si ala de zice nu sa lase un post cu motiv Smile .
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#42
nu trebe sondaj pt server. Serveru trebe deschis + este un nou GMP si poate alti jucatori o sa.l vada ON.

Deci mai bine incercati Smile
" Fight For Glory "
replyReply
#43
Eu ma bag oricum.
replyReply
#44
Am uitat sa va spun . Este un server in engleza GMP , se numeste : Immersive Khorinis ( English RP ) , este frumos si merita sa jucati pana deschidem serveru nostru. Citit acolo info .
" Fight For Glory "
replyReply
#45
(02-16-2015, 07:10 PM)ShadowZz Wrote: nu trebe sondaj pt server. Serveru trebe deschis + este un nou GMP si poate alti jucatori o sa.l vada ON.

Deci mai bine incercati Smile

Sigur, eu sunt oricum pentru!
,,Să nu uiți de unde pleci că n-ai să știi unde vrei să ajungi!''
Gothic

https://www.youtube.com/watch?v=ruGHJaEClLE
replyReply
#46
(02-17-2015, 01:29 PM)ShadowZz Wrote: Am uitat sa va spun . Este un server in engleza GMP , se numeste : Immersive Khorinis ( English RP ) , este frumos si merita sa jucati pana deschidem serveru nostru. Citit acolo info .

Serverul ala este a lui Thorusus, a jucat pe serverul nostru.. are fisiere de la mine, bineinteles ca a mai modificat si el. Si serverul vostru cand il deschideti? Haha
FlowerFlower
replyReply
#47
stiu ca e Thorus am zis nostru in sensu comunitatii Haha)))
" Fight For Glory "
replyReply
#48
Dorel isi rezerva drepturi de autor.
replyReply
#49
Dorel, avea profu de chimie o vorba Tongue . "Vocea poporului a ziso" Fa ce vrea lumea.. Asta daca esti demn de sabia care o iei de la Raven in Gothic2:NotR ( numai stiu numele ) Grin , stiu am ziso ciudat. .. da mno sa pastram cat de cat tema forumului Haha .
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#50
Eu n-am inteles nimic..
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Server de GMP (English Only) Rhobar 31 8,260 12-13-2015, 01:26 PM
Last Post: ShadowZz
  Intrebare server gothic Lukas1994 4 2,410 09-03-2014, 11:28 PM
Last Post: Edd

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)