Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ajutoor
#51
Cauta-l pe Myxir ca sa-l inlocuiasca pe Vatras.
Dupa du-te dupa Xardas si Pyrokar.

PS : Mai fa o pauza, o sa-ti cada ochii.
"I will not be forgotten, this is my time to shine. I've got the scars to prove it, only the strong survive.
I'm not afraid of dying, everyone has their time. Life never favored weakness, welcome to the pride!"

[Image: large.gif]
#52
Dar nu stau pe gothic acum cat vb cu voi Haha)) azi am stat doar 2 ore... Stiu unde e myxir ... E in groapa de langa templul ala parca

Scuze pt. Greselile de mai sus.... Ma grabeam sa termin mai rpd sa ma culc
#53
Ajutoor... am mers la lester dar nu zice nimic.
am mers la xardas dar nu zice nimic.
am mers la myxir si nu zice nimic.
am incercat sa omora un dragon si a mers... desi nu merge ochiul lui innos desi stiu ca ceva e in neregula ca trebuia sa vorbesc cu dragonul.
va rog ajutati-ma
Uitati linkul salvarii: http://www.fileshare.ro/e30697426
va rog rezolvati voi si incarcati fisierul pe acelasi site si dati-mi linkul (sa fie rar..)
P.S.: Mi-am dat armura de cavaler ca nu stiu de unde o pot lua.. am auzit ca nu o primesc la misiuni

Edit: prima salvare e cu dragonul de foc viu iar a doua este cu dragonul de foc mort
am facut 2 salvari in caz ca nu trebuia sa il omor sa am salvarea sa ma asigur.
#54
Care e durerea ta?
Ca nu inteleg ce intrebi.
#55
Nu poate rezolva o misiune pentru care exista deja raspunsul aici pe forum sau pe google.
#56
nu stiu ce are .. mi.ati zis sa vb cu aia dar nu spune nimic niciunul
#57
Ma rog, dupa ce gasesti ochiu mai tre sa il si incarci, si ca sa faci asta tre sa aduni pe aia 3 , Vatras, Xardas si Pyrokar si ochiu reparat, care il ai deja, dar ca sa vina Vatras tre sa il inlocuiasca careva, si ca sa se intample asta tre sa termin cu add-on world.
Dupa ce faci astea intri in capitolu 4 , adica dragon hunt , parca asa se numea.
#58
Pai cum intru in addon world ? Unde gasesc partile alea ca sa deschid portalul
#59
Un water mage o sa-ti dea o harta cu locatiile partilor din care faci inelul care deschide portalul.
Nefarius daca tin eu bine minte.
"I will not be forgotten, this is my time to shine. I've got the scars to prove it, only the strong survive.
I'm not afraid of dying, everyone has their time. Life never favored weakness, welcome to the pride!"

[Image: large.gif]
#60
Dar am vorbit cu toti.. Nu mi.o dat nimic .. Am doar harta cu mine din valea minelor, harta vaii minelor, harta khorinisului, harta altarelor din khorinis si atat


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)