Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ajutoor
#61
http://www.worldofgothic.com/gothic2/?go...ettloesung
#62
soul ce e cu linku ala?
#63
Acolo ai toate misiunile adaugate de addon-ul "Night of the Raven".
Oricum, tinand cont ca nu prea cunosti engleza, ti-e cam inutil tutorialul ala Haha .
"I will not be forgotten, this is my time to shine. I've got the scars to prove it, only the strong survive.
I'm not afraid of dying, everyone has their time. Life never favored weakness, welcome to the pride!"

[Image: large.gif]
#64
Nici eu nu stiam cand jucam Gothic.
#65
Nici eu. L-am jucat in germana si apoi in engleza. Asta la pe la 9 ani.
Anyway, dupa putin timp prinzi ideea si te misti singurel, fara ajutor, fara probleme.
Am sa downloadez salvarile lui Moderation. Sunt curios ce a rezolvat pana in prezent, xD .

EDIT : apare o singura salvare cu numele "huao" si care are 0% progres + ca versiunea ta de gothic e diferita. Am luat crash instant cand am incercat sa dau load game.
"I will not be forgotten, this is my time to shine. I've got the scars to prove it, only the strong survive.
I'm not afraid of dying, everyone has their time. Life never favored weakness, welcome to the pride!"

[Image: large.gif]
#66
Am versiunea in romana.... Gothicul l.am luat de la magazinul din centru.. Am scris gothic 2 notr (pe bilet cand am mers sa cumpar) si am gasit gothic 2 (includes night of the raven addon )

Am luat de la inceput pe mercenar si l.a inceput am vazut ca am misiunea "raven"... Spune ca trebuie sa vorbesc cu saturas... Am ajuns la chapter 2

Kalatas nu e doar o salvare... Ci 3.., incearca sa iei gothicul de unde am spus ... E unul ff bun nu a facut niciodată probleme... Addonul gothicul directx totul se instalează automat... Dai autorun instal gothic apoi instal gothic 2 addon si tadaaaa merge perfect

--------------------
Postare editată.
Discutii care fac referire la piraterie sunt interzise pe WoldofGothic Romania.


Regulamentul aici. Va rog sa-l cititi.
http://www.worldofgothic.ro/forum/announ....php?aid=3
#67
Eu am Gothic 2 Gold de pe *******. Si al meu merge perfect si n-am probleme. Alta e problema.
Tu ai instalat si patch-ul in romana dupa ce ai instalat jocul?
Sau Gothic-ul tau e in romana?
Ori avem versiuni diferite de Gothic, ori ai uploadat alta salvare.

-------------
Postare editată.
Discutii care fac referire la piraterie sunt interzise pe WoldofGothic Romania.
"I will not be forgotten, this is my time to shine. I've got the scars to prove it, only the strong survive.
I'm not afraid of dying, everyone has their time. Life never favored weakness, welcome to the pride!"

[Image: large.gif]
#68
Nu ati citit regulamentul, pirateria e interzisa, mai bine folositi EDIT.
Si acum care e problema ?
#69
Kalatas am luat gothicul de acolo am instalat addonul dupa versiunea in romana de pe forumul asta....
Soul am luat de la inceput gothicul , m.am dat pe mercenar si dupa ce am vorbit cu cavalorn mi.a aparut o misiune numita "raven" si zice sa vorbesc cu saturas....
Acum am vreo sansa sa pot trece portalul, sa ma lupt cu raven etc ?

Pe salvarea trecuta in care eram paladin nu am primit misiunea "raven"
#70
Inseamna ca nu era NOTR, ca o primeai automat.

Pai trebuie sa te alaturi celor din Ring of Water, vorbeste cu Lares care e in Harbour, el te duce la Water Mages, acolo unu' iti da o harta cu locurile alea de sacrificiu, cum era cel unde ai gasit Eye of Innos.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)