Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ajutoor
#71
Locurile unde gasesti ornamentele :
(o sa primesti si tu harta, la momentul potrivit)

[Image: 16-15.jpg]
"I will not be forgotten, this is my time to shine. I've got the scars to prove it, only the strong survive.
I'm not afraid of dying, everyone has their time. Life never favored weakness, welcome to the pride!"

[Image: large.gif]
#72
Am mers la lares dar nu zice nimic de water mages sau altcv.... Am mers la saturas asa cum scria la misiune si era nervos... Si a zis sa plec. Am dat iar click si m.a luat la bataie :|
#73
Nu cred =))
Nu se poate frate Haha . Asa ceva n-am mai auzit Haha . E imposibil.
Oh, un sfat : nu mai bate pe toata lumea Haha . Fa misiunile, exploreaza ... etc. Calm.
Dar nu ucide/ataca caractere degeaba. Si ai grija la furat.
Si incearca sa joci fara MARVIN-Mode Grin
"I will not be forgotten, this is my time to shine. I've got the scars to prove it, only the strong survive.
I'm not afraid of dying, everyone has their time. Life never favored weakness, welcome to the pride!"

[Image: large.gif]
#74
1. Nu eu atac ci ei pe mn -> ma apar
2. Nu folosesc coduri fiindca dispare tot farmecul
3. Nu fur din chesturi sau alte locuri ca o sa fiu atacat si risc sa pierd banii

Kalatas saturas era nervos ca l.am tradat in gothic 1.... Si a zis sa plec sau o sa regret.
Si am dat click pe el si a inceput sa ma atace.... Bn ca am salvare inainte sa vb cu el... Dar daca nu imi zice nimic de raven nu stiu de ce imi zice la misiune sa vorbesc cu el
#75
Interesant, n-am ce zice. Am jucat Gothic 2 de cel putin 20 de ori si nu am patit niciodata asa ceva cu Saturas.
Stiu ca e inca nervos pentru faza din Gothic 1. Dar nu ar trebui sa te atace. :-??
"I will not be forgotten, this is my time to shine. I've got the scars to prove it, only the strong survive.
I'm not afraid of dying, everyone has their time. Life never favored weakness, welcome to the pride!"

[Image: large.gif]
#76
Ti.am dat un pm
#77
(07-14-2014, 09:56 PM)Moderation Wrote: 1. Nu eu atac ci ei pe mn -> ma apar
2. Nu folosesc coduri fiindca dispare tot farmecul
3. Nu fur din chesturi sau alte locuri ca o sa fiu atacat si risc sa pierd banii

Kalatas saturas era nervos ca l.am tradat in gothic 1.... Si a zis sa plec sau o sa regret.
Si am dat click pe el si a inceput sa ma atace.... Bn ca am salvare inainte sa vb cu el... Dar daca nu imi zice nimic de raven nu stiu de ce imi zice la misiune sa vorbesc cu el

O sa vorbesti cu el mai tarziu, vorbeste cu ceialalti magi de apa mai intai. (nu mai stiu exact, a trecut ceva timp de cand am jucat ultima oara.)
FlowerFlower
#78
Urmeaza povestea. Nu interactiona cu nici un personaj de genul daca nu ai luat questul inainte de asta.
"I will not be forgotten, this is my time to shine. I've got the scars to prove it, only the strong survive.
I'm not afraid of dying, everyone has their time. Life never favored weakness, welcome to the pride!"

[Image: large.gif]
#79
Eu cred ca e din cauza gothicului.... Fac tot ce mi sr cere si nu merge....
Kalatas sigur merge gothicul care mi l.ai dat ?
#80
E de la joc frate, sunt sigur, eu zic sa il cumperi de pe steam ca ala tre sa mearga.. Asa e cu pirateria in ziua de astazi..


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)