Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ajutoor
#81
[Image: Triple-facepalm-picard-812.jpg]
#82
(07-14-2014, 09:38 PM)Moderation Wrote: Am mers la lares dar nu zice nimic de water mages sau altcv.... Am mers la saturas asa cum scria la misiune si era nervos... Si a zis sa plec. Am dat iar click si m.a luat la bataie :|

Wtf. Vreau sa joc si eu Gothicul in care Saturas te bate din senin. Haha

Intradevat, imi aduc aminte ca Saturas era nervos pentru ca tu erai cel care le-ai distrus planul in Gothic 1, dar te ierta pana la urma. Si era o optiune de dialog in care ziceai ca planul lor era unul idiot si mai ziceai ceva naspa de ei.

Ahh, nu. Haha Te lua la bataie cand deschideai nu stiu ce scrisoare sau cand pierdeai/vindeai partea aia de ornament. Cea mai smechera faza din Gothic.

Moderation, chestiile astea se intampla pentru ca nu te uiti atent la optiunile de dialog si pentru ca nu salvezi inainte sa testezi optiuni de dialog de genul. Grin
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#83
Terente mie mi s.a ars plasma de la pc si acum am un jaf de monitor si nu pot vedea tot dialogul care il selectez

Ii bun ca am salvat inainte sa vb cu el
#84
Schimba rezolutia... ciudat ca nu s-a centrat singura imaginea...

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
#85
(07-14-2014, 09:58 PM)Kalatas Wrote: Interesant, n-am ce zice. Am jucat Gothic 2 de cel putin 20 de ori si nu am patit niciodata asa ceva cu Saturas.
Stiu ca e inca nervos pentru faza din Gothic 1. Dar nu ar trebui sa te atace. :-??

Ba te ataca. Citeste postarea mea de mai sus. Nu e 100% clara, dar se intelege. Haha

Zicea ceva de genul:
Quote:Știam că nu trebuia să mai am încredere în tine.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#86
E cea mai mica rezolutie.. Si daca o maresc se blochează si trb sa il reinstalez.... Jaf de monitor.... Trb sa il schimb :|

Terente deci ce dialog sa ii dau lui saturas?
#87
(07-14-2014, 10:28 PM)Moderation Wrote: Terente deci ce dialog sa ii dau lui saturas?

Cea mai umila. Haha Ma, io n-am mai jucat g2-ul de ani buni, deci nu pot sa-ti zic. Nu mai le stiu.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#88
Insfarsiiiiiiiiiiiiiiiit m.a trimis vatras sa vb cu lares... Si ma va accepta daca aflu ce e cu oamenii disparuti... Si am primit un ornament... In fn insfarsit am reusit ^^ Grin MULTUMESC TUTUROR PENTRU RASPUNSURILE DATE !!!
#89
Eu am fost mereu umil cand vorbeam cu Saturas, de asta nu m-a luat niciodata la bataie =))
"I will not be forgotten, this is my time to shine. I've got the scars to prove it, only the strong survive.
I'm not afraid of dying, everyone has their time. Life never favored weakness, welcome to the pride!"

[Image: large.gif]
#90
(07-14-2014, 11:02 PM)Moderation Wrote: Insfarsiiiiiiiiiiiiiiiit m.a trimis vatras sa vb cu lares... Si ma va accepta daca aflu ce e cu oamenii disparuti... Si am primit un ornament... In fn insfarsit am reusit ^^ Grin MULTUMESC TUTUROR PENTRU RASPUNSURILE DATE !!!
Cu placere.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)