Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sunt prea slab !?
#11
(10-17-2014, 01:47 PM)Vladeisan Wrote:
(10-16-2014, 06:05 PM)Xarlok Wrote:
(10-16-2014, 05:53 PM)meph144 Wrote: El vorbeste de Gothic 2.
Asa e la inceput.
Ca sa omori banditi dute pe drumul de la scari spre turn o sa il gasesti pe Cavalorn.

da gothic 2

stiu unde sunt ..dar ..sunt extrem de slab ...ei imi dau one hit ...

nici un lizard nu pot sa omor ...dau dmg f mic chiar daca am arma aia ...

Nu mai stiu cum am batut banditii prima oara. Sunt destul de usor de batut pt. mine. Foloseste piatra de langa intrare cand te ataca. Eu ma ascund dupa ea(si le dau damage fara ca ei sa ma atinga) sau te urci pe ea...si gasesti o cale sa-i omori.
au un arcas
replyReply
#12
Pai urcate pe piatra si omoara-l pe ala cu niste magii, iti recomand seria de gothic a lui LegionarGaming, el ma adus pe forum aici, eu stiam de joc de la proful de mate Haha .
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#13
(10-18-2014, 08:50 AM)Hydrax Wrote: Pai urcate pe piatra si omoara-l pe ala cu niste magii, iti recomand seria de gothic a lui LegionarGaming, el ma adus pe forum aici, eu stiam de joc de la proful de mate Haha .

link pls?
replyReply
#14
Gothic Legionar gaming
replyReply
#15
(10-18-2014, 12:47 PM)meph144 Wrote: Gothic Legionar gaming

oh lol ..m-am gandit ca e ceva de pe forum aici ... cand am cautat LegionarGaming la username nu am gasit nimic ...si am crezut ca eu am gresit ceva lol

Ms!

Stay frate un pic ceva nu e bine ...tipu asta omoara goblini din prima pestere cu cate o sageata fiecare ...eu dadeam cate 5( vb serios ) ...am murit acolo de o gramada de ori ..le dadeam dmg extrem de mic ..
replyReply
#16
Quote:au un arcas

S-o descurca el Haha
[Image: I%2Bwant%2Byou%2Bto%2Btell%2Bthe%2Btruth.jpg]
replyReply
#17
Gata !
Dezinstalai jocul , downloadai altu si il instalai si acuma e mult mai bine ...dau dmg bun ..omor goblini de la inceput cu o sageata ..perfect !
Nu stiu ce avea ...sa fie oare pentru ca m-am rugat la beliar la inceput ?
replyReply
#18
Nu cred, ca si eu faceam asta.. pentru bani, dar depinde cand te-ai rugat.. Daca tia luat din viata e bun, daca ti-a luat din streght(putere) Atunci da, de asta.
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#19
Omori goblinul dintr-o sageata? Haha
replyReply
#20
Soul, la inceput sub grota de sub turnul lui Xardas.
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  care sunt taberele de la gothic 3? Hegan 4 1,673 08-11-2011, 07:20 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)