Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 4.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Faze comice
#11
Tot in 2 de fiecare data cand aud o femeie strigand catre un animal "Filthy beast!" ma bufneste un ras...... Si mai vad ca si sare pe snapperul aparut in Khorinis (habar n-am cum) cu piticanie de cutit in mana Haha
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#12
imi place cum zice Rengaru cand ii spui ca a furat....."ohh shit...I'm outta here!!" Haha
replyReply
#13
Eu m-am si mirat de limbajul comic dar si vulgar din Gothic2, "Holy Shit", "You sumbitch'! ", iubesc taranii si tarancile Haha))))))
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#14
da...e prea tare.....da de faza cu ala care face sabii in VOM in Castel...si trebuie sa ii omori gandacii din camera.....si dupa aia cand ii zici ca totul e in regula...se intoarce la el in camera sa lucreze....dar cand vrei sa vorbesti cu el..ai o replica in care ii spui ca ai vazut un gandac chiar langa el.....si incepe sa fuga ... Haha)))
replyReply
#15
da, "he's supposed to be a real tough guy" Haha
Spre mina lui Marcos, in pesterea aia un convict prajeste un scavenger "Hmm that roast smells good", "HANDS OFF!!!!!!!!!!!" Haha))))))))))
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#16
O alta faza comica e felul in care iti raspunde Borka......itzi spune sa intri mai repede in bordel...sa ai o aventura cu nadja.....si o face "creatura fierbinte de noapte"....Haha...
replyReply
#17
Un personaj foarte sarcastic si cinic e Greg:
"Well, I certainly don't move in the same circles as a gentleman like you.
But you won't refuse my small contribution to your surely considerable fortune, will you?" fix la inceput cand esti vai de tine el isi mai bate joc Haha)))
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#18
Da de faza...dim misiunea cu A stalk of swampweed.....cand se crede ca Bodo a furat pachetu..in fine..il pui pe mercenaru' ala sa-l bata pe Dar...si dupa ce-l bate...si afli ca intr-adevar nu el furase pachetu' .....daca-l intrebi ce face..itzi va raspunde..."cateodata imi mai iau bataie de la fosti condamnatzi"...Haha
replyReply
#19
Si dragon/trophy hunterul din castel, G2, capitotul 4, cel care a ajuns sa-si vanda armele pana si paladinilor:
Hero:What are you doing here?
Ala:I just thought I'd drop in on the paladins and kick their fat asses. Idiot.
....................................................................
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#20
In manastire,o discutie cu Parlan:
NH:Where is the church?
Parlan:Oh my, Oh my! Has innos struck you blind? where indeed the church might be

Sau cu Greg,atunci cand ii spui cum ar putea sa intre in oras:
NH:You could tell them that you work for Constantino and that you collect plants for him
Greg:What?Do I look like I`d be picking flowers in the forest?
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)