Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Night of the Raven
#11
Calin Wrote:Mi se pare imposibil fara cheaturi... e mult mai greu decat G2 normal, dar povestea merita sa-l joci

@alex are dreptate. . la icneput ti-o poti lau si de al un small bloodfly.. dar cu timpul ,rabdare si strategie o s apoti sa-l bati si pe raven . eu l-am luat acum de la inceput si vreau sa ma fac mag caci inamicii sunt mai usor de ucis cu magie. pot da oricand load si am un save unde is militia la levle 10 . dar ca militia notr este si mai greu
replyReply
#12
si o data ce iei de la Raven Beliar's Claw ii rupi pe toti. Ce calumea au facut sabia asta, cum cresti tu in lvl tot mai puternica poti sa o faci, dar te si corupe.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#13
cum adica te corupe? explica-mi si mie te rog
replyReply
#14
Daca vrei sa o faci mai puternica mergi la Shrine Of Beliar, te rogi acolo si ai optiune "Improve Beliar's Claw", daca dai acolo ti-o face mai puternica dar iti scade din HP cateva puncte... daca mai faci un level, poti din nou sa te rogi la Beliar
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#15
hm.. ms ca mi-ai zis. app : e alt shrine of beliar inafara de cel de la turnul lui xardas? oricumd daca am runa pt teleportare nu am probleme.. cred..
replyReply
#16
pe plaja din Jarkhendar (langa pirati un pic spre sud) mai e o shrine intr-o mica pestera, si inca una langa cel fara haine care te invata dialectul.
Mai o chestie, daca esti magician poti sa primesti niste runes cu magii noi de la Beliar daca ai sabia...
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#17
pai eu chiar vreau s ama fac mag. si am si un mod ce avantajeaza magii deci imi va fi ceva mai usor
replyReply
#18
Ce mod, ai imi spui si mie? Gothic 2 Gold este mai greu decat Gothic 2, cel mai mult l-am cautat pe Quarhodron (ala care te ajuta cum sa intri in templul lui Adanos).
I'm back=)):hi
replyReply
#19
Si eu as vrea sa vad cum avantajeaza modul ala un magician. Posteaza aici linkul de unde-l putem downloada.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#20
NOTR e facut sa fie jucat in momentul in care incepe capitolul 4 in jocul simplu...
oricum, e chiar reusit addonul... si ..vedeti ca mai e un addon Smile
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
Wink Gothic 2 Night of the Raven în limba română Grim 9 3,185 09-07-2016, 09:18 PM
Last Post: Grim
  Problema instalare Night of the Raven silviuuivlis 2 913 08-01-2015, 08:52 PM
Last Post: Szekemri
  Night of Raven: Magic Bow punktu 12 5,093 05-07-2011, 09:46 PM
Last Post: Cryssalis

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)