Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Night of the Raven
#21
Capitolul 4??!?! Eu am plecat in capitolul 2 si m-am descurcat destul de bine, apoi am mers inapoi in Khorinis dupa ce l-am omorat pe Bloodwyn (lvl 16), m-am facut paladin, si l-am omorat pe Raven inapoi in Jharkhedar...
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#22
pai ideea e sa faci lvl mare cand te duci acolo... si nu cred ca ti-a fost foarte usor din moment ce prima sabie cere 50, nu 30 str... +celelalte arme... daca e asa, inseamna ca erai bazat doar pe 1 sau 2 atr...
nu am zis ca e imposibil... pur si simplu te ajuta mult mai tare sa faci lvl inainte sa te duci in addon...
replyReply
#23
Nu am stricat LPs pe ceea ce nu am avut nevoie, doar strenght si skill 2 handed si crossbow (ce bine ca au pus arbaleta pe str Grin ) Cand am vazut ca am facut niste levele si am zis ca fac fata cu aceasi arma, am bagat puncte la altceva ce am crezut ca-mi foloseste, forge, pt ca am gasit steel cacalau si picklock.
O arma buna din addon e Typhoon, cere 45 str, are 75 dmg +5 skill 2 handed weapon, cu asta m-am descurcat binisor si nu am avut nevoie de o alta mult timp, si nici nu as fi gasit una mai buna pt nivelul de str pe care il aveam...
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#24
yo unu am facut fatza in Jarkhendar....cu ajutorul unei sabii...nu mai stiu cum se numea...( cerea 50 dex..avea 100 dmg..si 10% one handed bonus)...in fn....si cu ajutorul acelor tablete...care mi-au dat: HP, DEX, STR, Mana...Wink)...bineintzeles..si cu multe spell-uri cumparate de la watermages..
replyReply
#25
master sword? fie... tabletele, eu nu le-am folosit cum le-am gasit, ci am asteptat sa cresc pana cand 1 punct de STR sa coste 3-4 LPs si atunci am bagat strenght potions si tablete, la fel cu DEX Tongue
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#26
dap...buna strategia...am facut si yo aja...da abia cand am jucat jocul a 2-a oara..Haha..ca prima data...bagam in mn str si dex...nu conta din ce sursa venea...
replyReply
#27
L`am terminat de 2 ori fara nici un cod , e destul de greu dar e foarte frumos..
You are a Mora !
replyReply
#28
O singura data am reusit sa-l termin, nu mi s-a parut asa de "greu".
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
replyReply
#29
Vezi ca e chiar greu. In fine , mi s`a parut foarte reusit.
You are a Mora !
replyReply
#30
eu am fost tot in chapter 2 in Jharkendar si nu am prea avut probleme. Am facut toate quests posibile si am curatat cat am putut din insula. Aveam circa lvl 17-18 Fire Mage. Dar m-am bazat de la inceput decat pe 1Handed si Crossbow si trebuie sa recunosc k am facut STR 190 folosind exploitul cu amuleta de STR si Swamp Weed.
Stand up for something or die for nothing.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
Wink Gothic 2 Night of the Raven în limba română Grim 9 3,185 09-07-2016, 09:18 PM
Last Post: Grim
  Problema instalare Night of the Raven silviuuivlis 2 913 08-01-2015, 08:52 PM
Last Post: Szekemri
  Night of Raven: Magic Bow punktu 12 5,093 05-07-2011, 09:46 PM
Last Post: Cryssalis

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)