Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orcii
#21
Am gasit la sectiunea Behind the Scenes in www.gothic3.com cum Ralf Marczinczik a creat un orc, cum a evoluat acesta pe diferite planse.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#22
Mie imi plac mai mult gesturile orcilor din G1 si G2 decat a celor din G3 . In G3 sunt mult mai bine desenati , atata tot . Oricum G2 (notr) e cel mai misto din toata seria.
You are a Mora !
replyReply
#23
Teoria mea ii cam lafel ca si cea din filmul 'Unicul'...adik in G2 erau 6 dragoni...omorai unul...toata inteligenta lui se duceau la ceilalti dragoni....tot asa pan o ramas numa' UD.........cand l-ai omorai toata inteligenta s-o dus la orci.....deci asa au invatat orci engleza.
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#24
Imi place teoria ta Haha dar nu cred ca PB s-au gandit la asa ceva... Initial si orcii de pe Mainland aratau ca cei din G1 si 2 (vedem in intro la G1), dar nici nu am primit multe informatii despre ei pana nu am vazut cu ochii nostrii (ai eroului) in ce stadiu de evolutie se afla acestia.
Oare orcii vor avea un rol la fel de important in G4? Eu nu prea cred...
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#25
Filipp Wrote:Teoria mea ii cam lafel ca si cea din filmul 'Unicul'...adik in G2 erau 6 dragoni...omorai unul...toata inteligenta lui se duceau la ceilalti dragoni....tot asa pan o ramas numa' UD.........cand l-ai omorai toata inteligenta s-o dus la orci.....deci asa au invatat orci engleza.

pai defapt s-a dus la Xardas pt k el vine si ii fura puterea si etc. :-!-:
Stand up for something or die for nothing.
replyReply
#26
maZe Wrote:
Filipp Wrote:Teoria mea ii cam lafel ca si cea din filmul 'Unicul'...adik in G2 erau 6 dragoni...omorai unul...toata inteligenta lui se duceau la ceilalti dragoni....tot asa pan o ramas numa' UD.........cand l-ai omorai toata inteligenta s-o dus la orci.....deci asa au invatat orci engleza.

pai defapt s-a dus la Xardas pt k el vine si ii fura puterea si etc. :-!-:

Mah...sa fim mai precisi....Xardas a luat puterea lui UD...dar nu si inteligenta...si cum am mai spus....dup ce murea un dragon....imediat la ceilalti.....
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#27
Alex Wrote:Imi place teoria ta Haha dar nu cred ca PB s-au gandit la asa ceva... Initial si orcii de pe Mainland aratau ca cei din G1 si 2 (vedem in intro la G1), dar nici nu am primit multe informatii despre ei pana nu am vazut cu ochii nostrii (ai eroului) in ce stadiu de evolutie se afla acestia.
Oare orcii vor avea un rol la fel de important in G4? Eu nu prea cred...

Pai daca in Gothic 4 orcii nu o sa aiba un rol asa de important nu o sa aiba haz.
You are a Mora !
replyReply
#28
ZeKo Wrote:
Alex Wrote:Imi place teoria ta Haha dar nu cred ca PB s-au gandit la asa ceva... Initial si orcii de pe Mainland aratau ca cei din G1 si 2 (vedem in intro la G1), dar nici nu am primit multe informatii despre ei pana nu am vazut cu ochii nostrii (ai eroului) in ce stadiu de evolutie se afla acestia.
Oare orcii vor avea un rol la fel de important in G4? Eu nu prea cred...

Pai daca in Gothic 4 orcii nu o sa aiba un rol asa de important nu o sa aiba haz.

Cum sa nu aiba un rol important...dak nu ar fi orci...ce ai mai bate?
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#29
restul creaturilor Grin desi cu siguranta orcii vor ave aun rol esential
Stand up for something or die for nothing.
replyReply
#30
maZe Wrote:restul creaturilor Grin desi cu siguranta orcii vor ave aun rol esential

"restul creeaurilor" nu spun "Come here Mora"...deci...daca nu is orci ...nu ii nimik...oricum orci for avea un rol esential....
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)