Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orcii
#31
Daca nu mai sunt orci , nu mai e Gothic , e alt joc , Gothic e facut sa fie orci.
You are a Mora !
replyReply
#32
ZeKo Wrote:Daca nu mai sunt orci , nu mai e Gothic , e alt joc , Gothic e facut sa fie orci.
Da. Are mare haz jocul, cand sunt orcii.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
replyReply
#33
Cand am jucat Gothic 1 prima data, am si uitat ce am vazut in intro-movie, si cum nu vezi orci cam deloc prin joc in capitolul 1 si 2, orcii nu mi-au fost grija principala si m-am distrat destul fara ei. Cred ca se poate Gothic si fara orci*. Nu ei dau farmecul jocului, ci personajele, conceptul si questurile(stiu, sunt multe questuri legate de orci, da...)
In Gothic 4 com vedea noi cine va lua locul orcilor, desi cred ca vom intalni cativa imprastiati pe acolo, poate orci-rebeli Haha

*LotR de exemplu nu ar prea avea haz fara orci... si nici Warcraft.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#34
In Gothic 4 o sa fie orci? sau ?
You are a Mora !
replyReply
#35
Daca citesti preview la g4 de aici de pe forum, aflii ca Nameless i-a invins pe toti si acum incepe sa cucereasca melegurile deoarece e insetat de putere, deci orcii nu vor fi antagonistii principali. Inca nimic despre o tara a orcilor Sad eu aia asteptam... dar cand am zis de orci-rebeli, am zis in gluma - ca si cum a fost in G3, oamenii regelui au fost *invinsi* dar tot se ascund rebeli in tinutul de orci cucerit.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#36
Mi`am dat seama ca ai zis in gluma , dar eu am vrut sa stiu daca apar orcii in G4
You are a Mora !
replyReply
#37
Mai multe nu stiu nici eu... ce am citit de la PC Games, restu-s doar speculatii Smile
Dar daca apar noutati, am sa le postez intr-un thread informativ de aici.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#38
Merge si fara orci, dar mi-e greu sa cred ca va fi la fel.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
replyReply
#39
Nu cred ca Arcania ar mai avea spiritul Gothic fara Orci. Vorbitori, nevorbitori, nu conteaza, numai sa fie in joc. :-D-:
replyReply
#40
ashai d0rynpl fara orci gothic shiar pierde tot farmecu'

Multumesc de Reply, dar incearca sa scrii putin mai frumos, nu ca pe Yahoo! Messenger. :-Oki-:
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)