Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Multiplayer
#11
nici io,dar totusi ar fi urat sa fie doar o arena in care sa te lupti
I bless you in the name of Innos.May the Lord's fire burn is your heart and give you the strengh to act according to justice.
replyReply
#12
yo unu cred ca ar fi mijto sa se intreak player-ii....care face mai multe quest-uri...ala castiga...si care are mai multa axperientza are voie sa omoare sleeper-ul...ceilaltzi nu.....nu ar fi mijto??
replyReply
#13
Nu stiu ce sa zic... Imagineaza-ti ca joci Counter-Strike, si toti au dreptul sa foloseasca m4a1 (sau orice alta arma), in timp ce tu poti folosi doar cutitul. Nu mi se pare prea corect.
replyReply
#14
dap ai dreptate...atunci cum sa fie...haidetzi sa facem nijte presupuneri....cum ar putea fi??? un rpg ca gothic 1....multyplayer?....uite..m-am gandit.....un player e trader....vinde sabii...altu mancare...altu....piei de animale...etc...si unu dintre astia...hai 2 sau 3......sa se ocupe si cu questul principal.....nu ar fi mai mijto asha???
replyReply
#15
Meserii individuale, dar sunt si aia care vor sa fie barosani si sa le aiba pe toate, dar ma gandesc ca pot face acest lucru interzis.....
Si nu cred ca vanzatorul de piei suporta sa stea deoparte in timp ce alti 3 is plecati in misiune sa omoare Orci.... cred ca pentru fiecare personaj vor fi exact aceleasi misiuni, si vei putea sa le faci de unul singur, la fel ca in single player pt a creste in level. in alte jocuri online (orientale) totul e bazat pe party dar ar fi fain ca si aici sa fie cateva misiuni ce vor putea fi terminate doar cu ajutor de la alti jucatori.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#16
Ar fi fain sa fie cam ca la WoW.......primesti cam 5(cred) feluri de questuri...elite,group,dungeon,raid si nu mai stiu.....sa poti invata profesi .....2 sau mai multe...dar sa se completeze una cu alta...blacksmithing cu mineing etc. ....cel mai fain ar fi daca ai avea mount.............da oricum.....asteptam sa apara
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#17
Eu nu am auzit de proiect , dar oricum mi se pare aiurea , gothic e facut sa fie single.
You are a Mora !
replyReply
#18
E un proiect-mod inceput cu multa vreme in urma... abia astept (de un an) sa-l termine, cred ca o sa fie grozav. Sunt sigur ca nu vor fi mounts (pt ce? pt parcurs harta din g1?) dar va fi o arena care va face parte dintr-un mod ce va fi lansat inaintea modului multiplayer complet.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#19
eu habar naveam de acest proiect. sper sa iasa betonGrin
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
replyReply
#20
AICI scrie ca vom putea juca Gothic 1 Arena Mod de Craciun. :-HiHi-: :--Dd--:
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  GOTHIC MULTIPLAYER blogaretzu 2 1,573 04-16-2016, 11:34 AM
Last Post: Szekemri
  Gothic 2 Multiplayer server ! Bogdanescu 1 1,119 01-14-2016, 12:32 AM
Last Post: soul of darkness
  Gothic multiplayer "awaiting for servers" Lukas1994 4 1,132 04-04-2015, 04:58 PM
Last Post: Edd
  Se mai stie ceva despre Gothic Multiplayer? Z3R0 C00L 31 9,983 06-05-2011, 04:15 PM
Last Post: Szekemri
  Gothic MultiPlayer octav007 6 2,382 09-01-2010, 11:08 PM
Last Post: Raducu'

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)