Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Multiplayer
#21
...Arena Mod...deci vrea sa spuna ca...va fi doar o arena...si ne vom bate incontinu...?...sa speram ca nu...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#22
Ba mie mi-ar place un astfel de mod. Va fi o taverna unde gladiatorii pot sta sa discute si parca un shop. Nu mai pot sa astept... vreau sa provoc pe cineva la lupta in arena Wink
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#23
Mey...si io as brea sa fie lupte...dar nu NUMAI lupte...ar fi prea sec...numa sa te bati...siu cum faci rost de bani...daca iei numa bataie...ei...daca ai putea pune pariuri...ca pierzi...ar fi misto...sa zicem ai 1000ore si pariezi pe toti ca vei pierde...pierzi...si atunci..primesti 2000ore sau cat...ce ziceti...ar fi o idee buna?...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#24
Nu cred ca ar trebui sa fie vreun Multiplayer cu Gothic.Pt. ca el la inceput a fost un single si asa ar trebui sa se termine.Si nici nu cred ca ar fi prea reusit.
replyReply
#25
Ar fii ceva sa poti face misiunile in 2, insa monstrii sa fie mai puternici, de 2 ori mai puternici.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
replyReply
#26
Miar placea sa fie aceeasi harta dar mai multe servere.Ca si cum ar fi mai multe lumi.de ex. fiecare sa aiba un pat,fiecare jucator la hotel si cand este totul terminat sa inceapa o alta lume(ca la tribal wars).dar locurile cetatenilor vor fi inlocuite de jucatori si trebuie sa decizi de la inceput ce vrei sa fii ca sa fie intrun fel rezervat:-D-:si cateva npc sa fie situate.de ex harad pt. strength wolfgar pt lupta etc. doar ca trebuie sa fie full.ca sa nu mai cauti la altii.dar tot raman cu parerea mea.NU AR IESI DELOC BINE!!!
replyReply
#27
Io unu' as vrea sa ai si free play...dupa ce termini jocu...ce in Lineage II siu WoW...odata cea ai ajuns la lvl maxim...sa iti faci alt pers...app...acolo la inceput cred ca ar trebui sa fie un Face Helper...sau cum ii zice...ca sa poti schibma fata personajului(da face helperu sa fie nemuritorTongue)
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#28
bine.nu cred ca trebuie sa fie face helper.ar trebui ca la KOTOR2.sa iti faci inainte sa incepi fata persoanjului si atributele sa ti le imparti cum vrei.si dupa castigi LP si iti pui in altele.doar ca in KOTOR2 nu este multiplayerTongue
replyReply
#29
Si asa ar fi o idee buna...app...credeti ca intr-o zi G1,2,3 sau RPB(numai unul) va deveni un MMORPG?...daca sar intampla...ei...da sa fie mod, deci sa ramana si partea de single player...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#30
Stati voi pana la Sfantu Asteapta si numai iese Gothic multiplayer si dak ar iesi !000%/100% ar fi cu bani multi pa luna :X
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  GOTHIC MULTIPLAYER blogaretzu 2 1,571 04-16-2016, 11:34 AM
Last Post: Szekemri
  Gothic 2 Multiplayer server ! Bogdanescu 1 1,119 01-14-2016, 12:32 AM
Last Post: soul of darkness
  Gothic multiplayer "awaiting for servers" Lukas1994 4 1,131 04-04-2015, 04:58 PM
Last Post: Edd
  Se mai stie ceva despre Gothic Multiplayer? Z3R0 C00L 31 9,978 06-05-2011, 04:15 PM
Last Post: Szekemri
  Gothic MultiPlayer octav007 6 2,381 09-01-2010, 11:08 PM
Last Post: Raducu'

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)