Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cheats - Marvin mode
#11
Eu folosesc parolele ca sa fac filmulete buna.
Cu ajutorul parolelor poti sa faci camera sa nu mai stea in spatele eroului. Asa poti sa faci filmulete foarte frumoase.
Si mai folosesc parole ca sa testez repede scripturiile pe care le pun in joc, cand modific jocul. Asa ca sa ma grabesc, sa ma teleportez si restul.
replyReply
#12
Codurile nu-s intotdeauna doar pentru distractie si trisat, ci pot rezolva si un bug, de exemplu daca ceva nu-i la locul lui, un quest-item rezolvi imediat problema cu un insert ..... Grin
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#13
eu in g2 folosesc F8 pt a ma deplasa
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#14
am folosit si eu F8-u'....te ajuta sa zbori....si sa ajungi unde vrei..imediat....da ati incerkat parola asta......te duci langa inamic...il lasi sa te ameninte....dai F2.....si tasezi kill.....si moare instantaneu.....si-i "ciordesti"...ce avea si el pe la el.......sau "insert sh"......si "insert ch"......il baga pe Nameless in joc......si de la el poti obtine LP....Circle 6......orice.....DEX, STR, MANA....totul e gratis......sau poti sa selectezi Chapteru'....inca de la inceputul jocului...
replyReply
#15
da, story helper e foarte bun, ii mai folosesc si eu... iar pentru str, dex Hp si mana folosesc edit abilities....
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#16
eu folosesc....
pt dex : Insert ItPo_Perm_Dex
pt str : Insert ItPo_Perm_Str
pt mana : Insert ItPo_Perm_Health
pt viata : Insert ItPo_Perm_Mana

si gata...
replyReply
#17
Hell King Wrote:eu joc de distractie cu marvin mode ,dar si ca sa termin jocul inca odata

Daca`l termini cu coade , nu se considera ca l`ai terminat , orice prost poate termina cu coade.
On: Nu am jucat niciodata Gothicu cu coade.
You are a Mora !
replyReply
#18
Am inceput si eu sa joc G2 NotR pt a 3a oara (l-am terminat de doua ori), si admit, acuma joc cu coduri, am fost pe la level 8 sau 9 parca, si mi-am pus 39 strenght (ca prostu am lasat pe mine beltul care imi da +5 str si ma costat de doua ori atata lp cat trebuia sa dau... idiot) si imi mai trebuia 1 singur sa pot folosi ceva sabie... rough sword cred, la care ii tre 40 str... si am bagat marvin edit ab, at si am bagat 40 str Grin Haha
replyReply
#19
folosec marvin mai mult pentru a ma distra si pentru a ma deplasa mai repede F8 GrinGrinGrin
replyReply
#20
Mai demult jucam G2 simplu...am bagat Marvin Mode, am dat F2,si am incepit sa tastez...pana cand am dat de CEA MAI KALUMEA parola din Gothic...
Mi se pare ca era asa: insert Rookfeeler(sau cv de genu)
Ce era...un nameles-hero...in ramura de paladin...il cafteai...avea la el uramtoarele:
TOATE armele
TOATE atrefactele (nu cred ca era si eye of inos)
1000 gold
TOATE plantele
...avea la el cam tot din jok in afara de armuri...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic 2: cheats. Szekemri 5 2,334 12-27-2011, 12:15 PM
Last Post: Robi

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)