Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cheats - Marvin mode
#21
in GI sau GII sa scrii insert shaman sau ceva de genu (orikum daca scri primele litere corect iti baga cuvantul automat)si apare un shaman pe care trebe sa-l omori si gasesti la el numai strenght,mana si life elixir plus nush cate plante si alte chestii si parca un rune ft bun.posibil sa mearga in GI faza asta,nu mai stiu.
replyReply
#22
...ati incercat insert ch la G2...ii sooper...iti da si LP...poti alege nivelu'...mishto...incercati...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#23
atzy incercat in G1 sa furatzy aremele la ashtya mai tari?.scri marvin shy in consola scri insert shy scri numele personajului caruia ii vrey arma
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
replyReply
#24
Am (re)gasit o parola sooper la G1...insert udshaman_rockefeller
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#25
carei cheat-u ca sa controlezi pe cineva ?
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
replyReply
#26
Cand ajungi langa un personaj dai O si apoi intri in corpul lui si il poti controla :Wink:
replyReply
#27
am terminat gothic 2 cu coduri si mam decis sa vad pana unde ajung puterile mele fara cheats....amu imi dau seama ce greu e gothic2 fara parole...asa cu cheats para piere cheful de jucat .... de ex nam putu sal omor pe attile purtand o armura de militia si o arma 25 damage 1h
amu imi vine sal joc deadavaratGrins
replyReply
#28
Meh...cand joci far coduri..."simti ca joci"...:-D-:...ca cu coduri ii sec...dak iti bagi si str si toate la 5000...ce rost mai are sa joci...mai bn dakii pe cd/dvds dai la altu...parerea mea...Grin
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#29
Eu cand am jucat cu cheats nu am folosit deccat pe cele de god mode, de aur si exploitul pe care l-am descoperit pt STR si DEX ( dar fara sa depasesc 200 in NOTR si respectiv 100 in G2 ). Oricum jocu nu e atat de dificil ideea e sa iti distribui la inceput corect punctele. De exepmlu mergi pe STR si 1 Handed sau 2 Handed si ti sabie corespunzatoare si arbaleta sau varianta mea preferata pt long rage... SCROLS GrinGrinGrin -> putina mana, acelasi DMG ca o runa.
Stand up for something or die for nothing.
replyReply
#30
Pt mine....cele mai tari cheat-uri...raman : insert_ch si insert_sh.....incercatzi numai Tongue
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic 2: cheats. Szekemri 5 2,334 12-27-2011, 12:15 PM
Last Post: Robi

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)