Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cheats - Marvin mode
#31
imi poate spune si mie cineva cum se poate folosi edit abillits pt str dex ?
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#32
Da, F2 > edit abilities > si scrii atribute > enter, iti apare apoi o lista cu numere de la 0 la 7.
4 e pentru str si 5 pentru dex. Daca vrei sa modifici str, apesi 4 si apare "4=" si scrii acolo cat vrei la str. La fel cu dex
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#33
eu ca sa iau LP dau insert fh si daca il omori primesti +9990 exp. si cu level up iei 10 LP:-D-
:
replyReply
#34
face helperu merge sa l iei dupa tine dak sti cum :X iam dat o armura da pala si mam dus cu el la dragoni :O facea prapad
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#35
joc cu marvin ca sa vad ce arme au oamenii, ce armuri au oamenii, ii imbrac diferit Haha cateodata in femei Haha si am facut chesti asta si la orci si cum orci sunt mai mari, are un bug... ma rog.
cateodata l-am folosit ca sa si termin. de exemplu este undeva in g2 in addon world un loc unde gasesti magic bow sau ceva gen si ca sa ajungi acolo trebuie sa sari un pod, si reusesti dar nu am mai gasit nicio modalitate sa ma mai intorc si teleporturi nu aveam in zona aia, si am dat insert troll, si cand mi-a dat un pumn, am zburat dincolo de pod =))
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#36
Acolo daca aveai 90 la dexterity primeai acrobatics si era super simplu sa sari. Orice joc poate fi terminat fara coduri, asta e logic, si cele mai ascunse chestii poti sa le iei, doar nu au fost puse asa aiurea, sa cauti coduri pe net.
replyReply
#37
da. dar daca nu aveai 90 dexteritate, ce faceai?...
bine. gata. Haha
eu am zis doar ca nu am gasit nicio modalitate sa sar, nu ca nu se poate sari.
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#38
mda...nici nu aveai vreo runa de teleportareGrin...ii sec:|...da cine stie poate ii o alta cale decat acrobaties sau troluHaha)
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#39
Haha sau cu santinela. acolo gaseai o santinela si cand iti dadea un pumn, zburai ca si cum ai fi primit un pumn de troll. dar pare sec pentru ca atunci nu ai voie sa bati santinela
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#40
da spune cineva ca trebe sa o bati?Haha)...da si asa daca iti da un pumn si u zbori peste prapastie...ea ar veni dupa tine si...zbiff in groapaHaha
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic 2: cheats. Szekemri 5 2,334 12-27-2011, 12:15 PM
Last Post: Robi

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)