Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My forum bulletin
#31
[Image: smiley-laughing025.gif]
de ce postati in asemenea thread-uri?
#32
vai daca ai sti cat ma zgarii acu pe creier sa nu iti bag niste contreHaha.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#33
Ca nu intelege nimic, trebuie sa ii repet ca la copii. Daca ar fi fost prima data..sa zicem ca nu ma bagam. Asta nu e primul , nici al doilea, nici al treilea topic care il urca pe prima pagina aiurea.
Sup
#34
(01-10-2012, 05:51 PM)Warhell Wrote: Ca nu intelege nimic, trebuie sa ii repet ca la copii. Daca ar fi fost prima data..sa zicem ca nu ma bagam. Asta nu e primul , nici al doilea, nici al treilea topic care il urca pe prima pagina aiurea.

Asa si?... Din moment ce topicul nu e inchis atunci nu vad care ar fi problema daca se posteaza in el.
#35
Si eu am spus doar sa se inchida threadul deoarece ii deschis aiurea!
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#36
Mai stii... poate revine Iustin pe forum si vrea sa posteze in topicul asta. Haha
#37
asta cam asa e...oricum mi-ar placea sa vina...pentru ca nu stiu de ce dar parca peste forum, odata cu trecerea verii si a vacantei de iarna, s-a intins o patura de monotonie!
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#38
(01-10-2012, 05:53 PM)Kristi Wrote:
(01-10-2012, 05:51 PM)Warhell Wrote: Ca nu intelege nimic, trebuie sa ii repet ca la copii. Daca ar fi fost prima data..sa zicem ca nu ma bagam. Asta nu e primul , nici al doilea, nici al treilea topic care il urca pe prima pagina aiurea.

Asa si?... Din moment ce topicul nu e inchis atunci nu vad care ar fi problema daca se posteaza in el.

Problema e ca el cere sa fie inchis, cel putin putea sa fie on-topic, sau mai bine sa-l lase acolo la locul lui.
Sup
#39
HAI SA NE MUTAM PE DISCUTII ZILNICE. WARHELL TI ASA LENE SA TRECI LA PAGINA 2? CHIAR ASA DE GREU E SA DAI UN CLIC.(RASPUNDE PE DISCUTII ZILNICE!)
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#40
S-a blocat Caps Lock? Grin
Sup


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Sugestii pentru forum Helper 1,222 581,202 04-23-2014, 09:35 AM
Last Post: Szekemri
  Propunere REORGANIZARE FORUM dsKed cristy 10 4,981 07-09-2013, 01:56 PM
Last Post: Edd

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)