Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 4.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic II: Cel mai bun
#51
Am io o intrebare grea pentru voi!!!!Ce trebuie sa faci ca sa ii readuci memoria lu novicele ala din campu banditilor din Addon world (iam uitat numeleda nu conteaza ca e sinugurl novice dacolo)? Kre stie e cel mai cel mai cel mai tare!!da fac pariu ca nici1 dintre voi nare habar!!!!!!numa io shtiu ba!!!kre shtie bagatzi acia chiar sthiu ca nu shti TongueTongueTongueTongueTongueTongue=))=))
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#52
Il cheama Fortuno, si trebuie sa vorbesti cu Alchimistul din tabara banditilor (e la intrare, culege plante), si ii ceri o potiune pentru readucerea memoriei, trebuie sa inveti cum sa iei veninul de la bloodfly si sa faci potiunea, i-o dai lui Fortuno si gata... Smile (abia am facut cont pe site...vad ca intrebarea e veche tareHaha), iar pe harta marcata cu rosu este o pestera unde gasesti o comoara (nu foarte mare).
Mai sunt multe de intrebat din Gothic 2, chiar foarte multe, si m-am gandit sa redeschid subiectul:
Ce gasesti in pestera de langa drumul spre taverna The dead harpy? Si unde primesti cheia?
replyReply
#53
aaaa aia da te pune fire mageu din khoronis sa io aduci ca sa te faca mage nu?Grin dak e pestera aia acolo gasesti asa: comoara lu Greg si artefactul ala cu Innos da il vrea fire mageu din khorinis Tongue asta o fost simpla maTongueTongueTongue
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#54
Nu aia, era vorba de o alta pestera (am uitat sa mentionez ca acolo este o cutie incuiata si iti trebuie o cheie pt ea, sub un pod, cum vii din Khorinis) Ma scuzati

Mai am oricum una: Unde este ascunsa busola lui Garett?
replyReply
#55
te referi la pestera cu teleporteru?
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#56
Nici aia, e o cutie si in Gothic 2 simplu si in NoTR, e incuiata si ascunsa intr-o pestera, cum vii dinspre Khorinis, si deasupra pesterii este un pod spre taverna de la ferma lui Akil.
replyReply
#57
AAA aia? da mah o shtiu e aia care o pazeau moleratii aia si langa pestera era ceva mai infatza unu care iti cera stone tablet!aha o shtiu si pa aia Grin
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#58
eh... acolo in cutie este o runa simpla, si o iei cand te faci magician al focului, dupa ce primesti o cheie in manastire.
replyReply
#59
Ai uitat sa pui intrebarea...las' ca pun eu
Care e seria de "teleporter stones" din Korinis?
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#60
aham deci e cufaru care e intr o pesterea acoperita da buruieni xD si dak te faci novice si iei q ala sa te faci fire mag gasesti acolo un novice prost si te iei la bataie cu el si il omori greu si iei runa si te duci sa faci runa da fire arow xD aia e pestera!!!gata ba asta ii!!!
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic III : Cel mai bun Z3R0 C00L 180 64,825 11-30-2014, 10:56 AM
Last Post: bucurgabriel25
  Gothic quiz - old Szekemri 9 4,259 09-05-2014, 08:29 AM
Last Post: IvoD3xxx
  Gothic I : Cel mai bun Kristi 674 167,943 08-04-2014, 10:49 PM
Last Post: Cyrus35
  General: Geniul Gothic I si II Raducu' 503 242,073 08-04-2014, 09:54 AM
Last Post: soul of darkness
  Gothic mini-game Szekemri 7 3,521 01-28-2013, 10:39 PM
Last Post: Bogdan
  Locul de dormit preferat - Gothic 1 Szekemri 9 3,895 01-12-2013, 10:35 PM
Last Post: Cyrus35
Wink GOTHIC QUIZ: by Roby14 Szekemri 71 22,156 02-25-2012, 05:32 PM
Last Post: Raducu'
  Gothic 3: Cel mai bun D0rYn 14 4,134 07-29-2009, 10:59 AM
Last Post: Andrey

Forum Jump:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)