Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Elder Scrolls V: Skyrim
G3orge13 dar tu la ce dificultate ai jucat prima data?

Nothing is true. Everything is permitted.We are assassins!
replyReply
Tocmai m-am apucat de joc si e super,cel mai tare RPG(pe langa gothic bineinteles).

[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
(12-12-2011, 04:12 PM)Hegan Wrote: Tocmai m-am apucat de joc si e super,cel mai tare RPG(pe langa gothic bineinteles).

De ce ar fi cel mai tare RPG? Enunta in cateva randuri Smile.
[Image: 242idki.png]
replyReply
Ma abtin de la alte comentarii, dar un lucru as vrea si eu sa aflu: Cum se termina jocul asta? Haha
replyReply
(12-12-2011, 08:33 AM)C8ilu Wrote: G3orge13 dar tu la ce dificultate ai jucat prima data?

Normal.
replyReply
Pana la urma imi spune si mie cineva cum se termina jocul asta? Muzica e super, grafica e extra, dar dupa moartea lui Alduin ce se mai intampla?Grin

replyReply
Um,termini main quest-ul?Oricum mai is o gramada de quest-uri secundare extrem de interesante,chiar mai interesante decat cele main.
replyReply
(12-12-2011, 07:10 PM)Altair Wrote: Um,termini main quest-ul?Oricum mai is o gramada de quest-uri secundare extrem de interesante,chiar mai interesante decat cele main.

Main quest-ul l-am terminat in cateva zile (plictisitoare). Dupa experienta asemanatoare traita cu Oblivion, n-am fost chiar socat. Dupa main quest urmeaza misiuni care te duc la ce? Unde se termina povestea? Gothic 3 nu are o poveste nemaipomenita, e adevarat, dar are un sfarsit. Ciudat sfarsitul, dar tot sfarsit se numeste. Asadar, cum se termina Skyrim?
replyReply
Pai nu se termina, e ca GTA-ulHaha joci pana mori/te plictisesti/apare TES 6
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
(12-12-2011, 07:39 PM)Raven Wrote: Pai nu se termina, e ca GTA-ulHaha joci pana mori/te plictisesti/apare TES 6

Am inteles. Nu mai am nimic de adaugat.Smile
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  The Elder Scrolls Online Bogdan 15 4,883 03-15-2014, 11:37 PM
Last Post: BeoWulf
Wink The Elder Scrolls: Morrowind Robi 8 3,013 12-03-2011, 09:03 PM
Last Post: Zamolxis1

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)