World of Gothic - Forum
Topicul cu sport - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The tavern (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: By the Campfire (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: Topicul cu sport (/showthread.php?tid=4812)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Topicul cu sport - Szekemri - 08-11-2013

Nimeni nu vorbeste de Sorana Carstea vs Williams in finala. Incredibil! Smile Sincer, nu prea imi pasa de meci in sine, dar cu siguranta romanca noastra arata fascinant de bine. Desi pare ca n-a mai dormit de ceva zile, dupa cum se prezinta ochii ei. A slabit mult, cel putin de ultima data cand am vazut un meci de-al ei.


RE: Topicul cu sport - Bogdan - 08-11-2013

Am prins si eu cateva minute, la 2-0 in primul game. A jucat binisor, dar probabil a obosit si s-a pus Serena pe ea. Nu prea ma pricep eu la tenis, dar mi se pare ca americanca ar fi in top si la baieti, ca forta e fenomenala.


RE: Topicul cu sport - Warhell - 08-11-2013

Şi totuşi, Steaua 2-0 Dinamo.


RE: Topicul cu sport - Szekemri - 08-11-2013

(08-11-2013, 10:08 PM)Bogdan Wrote: Am prins si eu cateva minute, la 2-0 in primul game. A jucat binisor, dar probabil a obosit si s-a pus Serena pe ea. Nu prea ma pricep eu la tenis, dar mi se pare ca americanca ar fi in top si la baieti, ca forta e fenomenala.

Nu ar fi in top. Facuse ea mai de mult o declaratie, ca daca ar juca cu numarul 'nustiucat' mondial la baieti ar avea sanse. Numarul tin minte ca nu era prin primii 50. E diferenta mare intre barbati si femei la tenis.


RE: Topicul cu sport - Edd - 08-11-2013

Cel mai naspa lucru pe ziua de azi. 2-0 pentru Steaua.Sad la pauza!


RE: Topicul cu sport - Warhell - 08-11-2013

Cel mai naşpa? Stai să vezi că mai urmează încă vreo 2 goluri.
Ăsta nu se mai poate numi derby. Steaua bate la Dinamo de câţiva ani, iar echipa asta a lui Dinamo nu are nici o şansă pentru o poziţie mai înaltă de locul 6.


RE: Topicul cu sport - Edd - 08-11-2013

(08-11-2013, 10:35 PM)Warhell Wrote: Cel mai naşpa? Stai să vezi că mai urmează încă vreo 2 goluri.
Ăsta nu se mai poate numi derby. Steaua bate la Dinamo de câţiva ani, iar echipa asta a lui Dinamo nu are nici o şansă pentru o poziţie mai înaltă de locul 6.

Cam asta se intampla cand nu se fac investitii in ehipa si e condusa de asa oameni! Pacat e, ca e totusi Dinamo, nu e ca si cum ar fi o echipa abia promovata!


RE: Topicul cu sport - Warhell - 08-11-2013

Da. Mare păcat de suporteri. La fel şi la Rapid.

E 2-1 şi meciul e în ultimele minute.
Ce m-o dezamăgit Lato la penalty..
Scorul ar fi fost mult mai mare dacă am fi avut şi noi vreun atacant decent.


RE: Topicul cu sport - Szekemri - 08-12-2013

(08-11-2013, 11:31 PM)Warhell Wrote: Da. Mare păcat de suporteri. La fel şi la Rapid.

E 2-1 şi meciul e în ultimele minute.
Ce m-o dezamăgit Lato la penalty..
Scorul ar fi fost mult mai mare dacă am fi avut şi noi vreun atacant decent.

Da.. Nikolic e cel mai bomba din Liga 1, iar Piovacarri e invizibil. Steaua joaca fara atacant si totusi se descurca. Daca era 7-0, nu cred ca se supara nimeni.

De la Dinamo, cel care si-a dat autogolul e cel mai bun.. pai daca nu era el, mai scapa Adi Popa de vreo 5-6 ori singur si Piovacarri era singur singurel in fata portii. Daca nu-si dadea autogolu', alta era treaba pentru el.

Tataruseanu e incredibil.. n-a mai gresit de nu stiu cand si e foarte sigur pe el.

L-ati auzit pe Borcea? Zicea ca arbitrajul a fost de vina si Steaua a avut noroc. Haha Din indieni provenim unii dintre noi.. asta este.


RE: Topicul cu sport - Warhell - 08-12-2013

Borcea îi cu capu-n nori. La câte ocazii a avut Steaua, pot spune că Dinamo a fost norocoasă că nu şi-a luat-o mai rău.