World of Gothic - Forum
Topicul cu sport - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The tavern (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: By the Campfire (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: Topicul cu sport (/showthread.php?tid=4812)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Topicul cu sport - cornel - 08-28-2013

(08-28-2013, 06:44 AM)Ducipal Wrote: Tin sa te anunt ca nu prea au legatura Steaua si Legia cu nationala Romaniei si a Poloniei,aproape oricine este peste Romania la fotbal,nu rupem pe nimeni decat asa in cine stie ce meciuri si nu cu nationala ,dar cand e vorba sa joci cu ea iei bataie de la cine stie ce desculti plus ca mi se pare ca Polonia si-a mai facut si aparitia la ultimele mondiale parca si a mai si gazduit Euro 2012,este totusi ceva fata de noi.

Btw: Felicitari Stelutei Campeoanei Lumii ca s-a calificat,au mai adus si ei puncte si daca o tinem tot asa,peste 2-3 ani cand e Dinamo gata de CL si ia campionatul sa intre direct in grupe,fara preliminarii,imi pare rau de Lupii galbeni si de restul echipelor romanesti care nu se vor califica mai depare in Uefa.

Permite-mi sa te corectez peste 2-3 ani Dinamo e gata sa ia o poza cu cupa campionatului de la Steaua si UEFA o vor vedea doar la tv ca si pana acum Haha


RE: Topicul cu sport - Warhell - 08-28-2013

Dinamo are şanse de a juca în UCL peste 2-3 ani precum are şanse Petrolul să treacă de Swansea.


RE: Topicul cu sport - Edd - 08-28-2013

Bine zis, daca nu se fac ceva investiti, nici nu se mai pune vorba UCL, se pune problema retrogradarii probabil. Trebuie neaparat facut ceva.


RE: Topicul cu sport - Ducipal - 08-29-2013

Wa...o.O mai uite-te pe la televizor si mai citeste un ziar,problema retrogradarii?Serios?


RE: Topicul cu sport - Edd - 08-29-2013

Am zis doar asa, dar serios, chiar este nevoie de cineva care sa faca investitii in echipa. Stai linistit ca stiu.

Si inca ceva.. Felicitari Steaua. Grin Grin Grin


RE: Topicul cu sport - Warhell - 08-29-2013

Grupa E:
Chelsea
Schalke
Basel
Steaua

Defilăm prin grupa asta.


RE: Topicul cu sport - Edd - 08-29-2013

Cu putin noroc si multa munca, putem trece. Grin


RE: Topicul cu sport - cornel - 08-29-2013

Ce ca Steluta o sa le dea clasa la toti Haha (Nici eu nu o prea cred pe asta Haha ) Macar sa dea Dumnezeu sa am dreptate....


RE: Topicul cu sport - ShaKeS - 08-29-2013

O sa ii batem, cel putin pe Basel si Schalke, la Chelsea mai vedem . Dar ne vom califica in primavara .


RE: Topicul cu sport - Bogdan - 08-29-2013

Incredibil, doamnelor si domnilor, echipa de eroi a lupilor galbeni lupta pe viata si pe moarte pentru prima incursiune in grupele Europa League dupa o pauza de nspe mii de ani. Priviti cum echipa de amatori a englezilor de la Swansea este subclasata clar de calitatile super-jucatorilor ploiesteni care se apropie cu pasi repezi de un nou miracol! Guilerme ataca furtunos pe partea stanga, purtat de incantatiile suporterilor, insa incercarea sa superba de CENTRARE in careu este oprita de interventia de nota 10 cu felicitari a necunoscutului din apararea galezilor. Mai mult ca sigur mingea ar fi trecut si de urmatorul fundas iar Hamza ar fi marcat cu siguranta un euro gol. Dar stati, echipa din Ploiestu decide sa faca meciul mai antrenant si le ofera englezilor sansa de a marca. Evident, provocarea de a revenii de la 5-1 e prea mica. Sa vedem... exact cum era de asteptat, GE "CANNAVARO" RALDO trimite cu usurinta mingea in bara si respinge fara probleme. Pff, chiar credeau ca o sa marcheze la acest 3 contra 2 superb planificat de echipa gazda.

Cam asa suna comentariul de pe ProTV, in conditiile in care meciul era jucat inca de la tur, Swansea joaca cu jumate din titulari, iar Petrolul nu are ocazii clare. Jenant.